TILSIM ALTILISI

  Başarımın sırrı cömertliğimdedir.Tılsımların Beşlisi’nin tersine bu kart başkaları ile paylaşılacak denli büyük maddi zenginliği müjdeler. Kartta zengin bir adam, yardıma muhtaçlara cömertçe para dağıtmaktadır.Jüpiter Balık’ta, yardımseverlik olarak, Jüpiter Aslan’da cömertlik olarak, Jüpiter Kova’da hoşgörü olarak.Cömertlik ve hoşgörü. Yardımseverlik, gönül zenginliği ve hoşgörü niteliklerini simgeler.Bu erdemlerimizi gösterdiğimizi veya cömertlik, anlayış veya yardımsever desteklerle karşılaşacağımızı gösterir.Bu bir heves değildir, daha ziyade dengeli ve güvenilir bir zeminden kaynaklanır.Günlük hayatımızda mükafatlandırılmayı veya karlı projeleri simgeleyebilir.Niyetiniz iyi sonuçlar verecek ve destek görecek.Ancak siz de bu konuya geniş ve cömert bakmalısınız. Hoşgörülü ve samimi yaklaşımlarda bulunun.Öneri ve yardımlarınızı belli etmeden sunun.Yardım etme ve yardım alma. Teşvik etme ve teşvik görme. İyi niyet ve destek. Kârlı projeler. Prim alma.

Tılsım Altılısı, paylaşmanın verdiği hazzın yaşanacağı bir dönemin habercisidir. Sahip olduğunuz maddi ve manevi kaynakların verdikçe çoğaldığını arttığını görmenin güveniyle, gücünüzden emin olabilme lüksünü size yaşatır. Yaşamda Güneş gibi parlayacağınıza, diğer insanların hayatında bir enerji kaynağı rolünü üstleneceğinizi sembolize eder. Vericliğinizin ve bonkörlüğünüzün karşısında, beklentisiz olduğunuz halde, maddi ve manevi olarak ödüllendirileceksiniz.

Her zamankinden daha fazla eliniz bol. Çünkü işleriniz açık ve kazancınız fazla. Bu da sizi mutlu ediyor. Paylaşma yetiniz kuvvetleniyor. Kendinizi fazla kaptırmamaya bakın. Attığınız adımları güvenilir ve bilinçli atmalısınız. Hak ettiklerinizin sonuna kadar sahibi olacaksınız. Mantığınızı yüksek tuttuğunuz sürece kar etmeye devam edeceksiniz. Yardım ettiğiniz insanları tekrar incelemelisiniz. İyi niyetinizin suiistimal edilmesine ve kullanılmanıza izin vermemelisiniz.

Düz Başarılı girişimler, zenginlik. Bir yükten, borçtan kurtulmak. Cömertlik, ihtiyaç duyanlara yardım etmek, yüksek gönüllülük. Hediye, miras, ödül. Güçlenmek, sözü dinlenir biri olmak. Bilgilenmek, öğrenmek ya da öğretmek.Size sıkıntı yaratan olayların bitmesi ve parasal anlamda yaşayacağınız bir ferahlamanın dengesi göze çarpıyor. Bu dönemde yapılacak yatırımlar, katlanarak geri dönecektir. Yatırımı sadece iş anlamında düşünmemek gerekir. Bir kişiye hatta eğitim alan birine yapılacak yardım da olabilir bu. Dolayısıyla sadece parasal anlamda bir kar değil, manevi anlamda da iç huzur sağlayacak karlılık da söz konusudur.

Ters Varlığın kaybı. Bir hırsızlığa uğrama tehlikesi. Aldatılma. Alacakların tahsil edilememesi. Müsriflik, gösteriş. Paylaşmayı bilmemek. Yeni bir kazanç uğruna eldekilerden vazgeçme. Hak edilmeden kazanılan para. Güç kaybı.Hak ettiğinize inandığınız davranış ya da maddi şeyleri almanız pek mümkün olmayacaktır. Parasal anlamda haksız dağılımlar ve zorluklarla dolu çeşitli mücadeleler sizi bekliyor. Vasiyet, ortaklık, alım satım veya prim gibi parasal mevzular bu duruma dahildir.

Advertisements
This entry was published on October 9, 2012 at 8:04 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: