TILSIM ASI

  Şans habercisi Tılsımların Ası, maddi kazancı müjdeler. Kupa Ası ndan sonra Küçük Arkana nın en önemli şans kartıdır. Ancak bu şans duygusal dünyamıza ilişkin değil, maddi refaha ilişkindir. Bu kartın müjdelediği fırsatlara ulaşmak için çaba gösterilmesi gerekir. Gelecek başarı kalıcı olacaktır.Risklere girerek zorluklarla karşılaşabilirsiniz. İsteklerinizi erteleyebilirsiniz. Sabır ve zaman sizi isteklerinize taşıyacaktır.

Önünüze çikan firsatlarin degerini çok iyi bildiginizi ve olanaklardan yararlamak için elinizden gelen her seyi yapmaya hazir oldugunuzu gösterin. Sizi mutluluga ulastiracak derin bir iliskiye gireceginizi müjdeler. Kimseden yardim beklemeyin. Degerlendirmelerinizi kendiniz yapin.

Tüm diğer aslar gibi içimizde uyuklayan şansın göstergesi; kısmetin habercisidir. Maddi refaha erişmeyi işaret eden önemli bir şans kartıdır. Ancak bu şans kendiliğinden ortaya çıkmaz, hazinenin bulunması gibi zor ve zahmetlidir, çabanızı gerektirir.Kendimi zengin hissediyorum ve bu dışa vuruyor.İçsel ve dışsal zenginlik. Keşfedilmeyi bekleyen bir şans. İyi ve kalıcı bir işin, ortaklığın ya da ilişkinin habercisi. Beden ve ruh arasında denge.Venüs 2. evde, içsel olduğu kadar dışsal mutluluk ve zenginliğe de kavuşma fırsatı olarak.

Bulutların arasından uzanan kutsal el altın bir tılsım tutmakta. Aşağıdaki bahçede ise saf düşüncenin sembolleri olan beyaz zambaklar büyümekte. Tılsımların Ası toprak elementinin özünü simgeler. Zıt güçlerle dengelenen gücün gerçekleşmesini ve görünen kainattaki büyük bütünlükten oluşan ebedi sentezi temsil etmektedir.Mükemmel bir kazanç. Mutluluk, refah ve zenginlik. Arzulara ulaşma. Hızlı düşünme yeteneği ve zekâ. Saadet ve memnuniyet. Kartların içinde en iyisi.

Düz Zenginlik, refah, konfor. Zevkli ve kaliteli yaşam. Bereket, verim, ekilen tohumların ürünlerini toplamak. Güven, azim, planların doğru yapılması ve emin adımlar atılması.Somut olayların habercisi olan tılsımların ası, sabreden ve bilgi biriktirenlerin mükafatına ulaşacağını ifade eder. Hayatınızdaki herhangi bir başlangıç ki bunlar; iş, mülkiyet, bir şeye sahip olma ya da satın alma olabilir, gerçekliği olan sonuçlara işaret eder. Maddi kazanç ve zenginliğin başlangıcı, maddi konfor, zevk ve güzelliklerle dolu zenginlik, fiziksel güzelliklere düşkünlük, istikrar, sebatla tersliklere dayanabilme gücü, inanç ve emniyet duygusu.İç ve dış zenginlik, büyük başarı, beden ve canın, madde ve ruhun, göğün ve yerin birleşmesi, bütünlük
Ters  Sonunda kaybolacak olan bir servet. Zenginlik yüzünden karakter bozulması ve zararları. Varlığın kötü yanı.Hayat kalitesinin düşmesi, maddi kayıplar. Yanlış planlanan bir iş, Hırsların esiri olmak. Bazı kazançlara rağmen mutsuzluk. Ateizm, inançsızlık. Ölmekten korkmak. Özellikle hayatınızın materyal boyutunu ilgilendiren, yeni bağlantıların yaşanacağı, somut sonuçların alınacağı deneyimlere hazır olmalısınız. Yaşantınızda devam etmekte olan ilişkilerinizde, kendi sınırlarınızı ve yapabilirliklerinizi realistik bir yaklaşımla kabul ederek hedeflerinize denenmiş yollardan ulaşabilirsiniz. Kendi fiziksel gücünüzün farkına vararak, hayata geçirmek üzere, ilk tohumları atacaksınız. Zenginliğin, materyal paylaşımın, pratikliğin ve gerçekçiliğin günlük yaşantınızda daha fazla fonsiyonel olduğunu göreceksiniz.Bu kart bazı kayıpların sözcüdür. Yani aklınızdaki başlamış ya da başlayacak olayların gerçekleşememesi durumu söz konusu olabilir. Bunun dışında iş ya da parasal konularda sizi memnun etmeyecek durumlar yaşanabilir.Yanlış başlangıçlar, avantaj sağlamayan maddi konfor ve imkanlar, sefillik, hirs, tamah, sabit düşünce ve davranışları değiştirememe, mataryalizm, ölüm ötesine inanmama, ölüm korkusu, maddeye bağlı mutluluk, hayal gücü noksanlığı.
Advertisements
This entry was published on October 9, 2012 at 6:09 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: