TILSIM BEŞLİSİ

  Yaşamımı yoluna koyuyorum.Satürn 2. evde, krizin ve dar boğazın ifadesi olarak.Kriz ve darboğaz. Başarısız sonuçlar. Kaçırılan fırsatlar. Geçimini sağlayamama korkusu. Terk edilmişlik. Büyüme krizinin hissettirdiği güvensizlik. Kendini bir şeyden yoksun hissetmek.Fakir bir çift karlı yollarda ilerlemekte. Sakat adam ışıklar yanan bir pencereye bakmakta. Tılsımların Beşlisi maddi kayıpların olabileceği yönünde bir haberdir. Kart bizi bulunduğumuz şartları iyi analiz etmemiz yönünde uyarır.

Tılsım Beşlisi mahrumiyet zamanlarının kartıdır. Yaşamınızı devam ettirmek için ihtiyaç duyduğunuz maddi ya da manevi destek ve kaynaklardan uzak kaldığınızı gösterir. Bu eksiklik ve mahrumiyet sizi arayışa yönlendirecektir. Bedensel olarak yetersizlik hissiyle, ya da somut bir takım fiziksel rahatsızlıklar ve hastalıklarla da karşılaşabilirsiniz. Önemli olan, bu mahrumiyet durumunu, eksiklik duygusunu yaşayan tek insanın siz olmadığından emin olarak, dış dünyadan iyice uzaklaşmamak konusunda dikkatli olmanızdır.

Çevrenizden bir kişiyle gereksiz ve şiddetli bir tartışma yaşamışsınız. Fakat zaman size yanlışı gösterecektir. İlişkinizi tekrar gözden geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Yeni bir ilişki için unutmayın, eskinin tamamen bitmesi gerekli. Biraz daha anlayışlı olabilirsiniz.

Düz Maddi kayıplar. İşsizlik, fakirlik, hayat standartlarının düşmesi, Var olan desteğin yitirilmesi, yalnızlık.Yuvanın kaybı, yalnızlık, buluşacak yer bulamayan sevgililer. Acizlik, güçsüzlük, çıkış yollarını görememek, umutsuzluk. Ailenin yitirilmesi.Fiziksel ya da ruhsal açıdan sorunların yaşanması, bazı kayıpların ortaya çıkması beklenen olumsuz gelişmelerdir.Hayal gücü eksikliği ve inatçılık olmaması halinde kaçılabilecek terslikler.Yardım, hayrat, spiritüel konulara karşı yeni bir ilgi. Bunların bencilliğin bir cezası olarak yorumlanması da muhtemeldir. Parasal konularda ise gelir düşüklüğünün bir göstergesi olan bu kart, aşk hayatında da yalnızlığın habercisidir. Önceden güvendiğiniz şeylere olan inancınızı da kaybedebilirsiniz.

Ters Yanlış girişimler, işin kaybı, fakirlik, emniyetin kaybı. Gösterilen tutumun başarıyı zorlaştırdığı, yeni bir yol denenmesi yönünde bir uyarı. Yaşanılan büyük maddi kayıpların sonunda, ortaya yeni bir fırsat çıkma olasılığı.  Güncel olan bir yolda ilerleme konusundaki kararlılığın sadece yıkım getireceği, hiçbir zaman başarı olmayacağı.Benzer şartlardakilerle önemli bağlar kurma olasılığı. Maddi sıkıntı tehdidine karşı dikkatli olma; beceri ve soğukkanlılık ile davranma. Acı ve yalnızlık sonucu ulaşılan ruhsal gelişim; stresle mücadele; uzun süreli işsizlik; daha zengin bir hayal gücüyle başa çıkılabilecek (ama çıkılamamış) bir sorun.Yakın gelecekte maddi tersliklerle beraber zorlayıcı sınırlamaların, hayatın başka bir alanında yeni fırsatlar getirme olasılığı Size adaletli davranılmıyor, sabırlı olun. Sabırlı davranırsanız bunun karşılığını alacaksınız.Neşenizde artış gözlemleyebilirsiniz. İş hayatında part-time ya da geçici süreliğine bir iş bulabilirsiniz. Sağlık durumunuz iyiliğini koruyacak ya da olduğundan daha iyi duruma gelecektir. Ruhsal dünyada büyük yenilikler bekleniyor.

Advertisements
This entry was published on October 9, 2012 at 7:52 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: