TILSIM DOKUZLUSU

  Etrafımdaki her şey benim büyümem için seferber.Jüpiter/Venüs 5.evde, büyük kazanç olarak. Hoş ve sürpriz gelişmeler. Şans ve talih kuşu.Güzel kazanç. İçsel zenginliği dışa sunma. Her türlü büyüme ve gelişme olasılığının farkına varma.

Tılsımların Dokuzlusu büyük bir kazanç ve zenginliği müjdeler. Bu; birden ortaya çıkmış, beklenmedik bir kazançtır. Kartta zengin bir kadın, süslü kıyafetleri ile bahçesinde gezinmektedir. Arkada büyük bir konak görünmektedir. Kadının elinde tuttuğu şahin ise gücünü göstermektedir.

Gerçekleşmesini istediğiniz olaylar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Size zarar verecek eylemler için yaptığınız harcamalar sizi maddi anlamda da kayba uğratacaktır. Dikkatli ve ölçülü olmanız gereken bir dönemdesiniz.Size verilen tavsiyelere kulak asmamanızın bedelini ağır ödeyebilirsiniz.Ters gelen kart maddi sıkıntılara işaret eder.

Olgun, iyi giyinmiş bir kadın, bileğinin üzerinde ehlileştirilmiş bir kuşla üzüm bahçesinde durmakta. Arkada ise bir konak görünmekte. Yalnız ama sahip oldukları ile güven içinde görünmekte. Elindeki şahin iyi kontrol edilebilen düşünceleri simgelemekte.Bir şey hedeflediniz ve o yöne doğru kararlılıkla devam edeceksiniz. Gelecekteki şansınız açık. Daha çok iç dünyanızdaki güzelliklerin farkına varmalısınız. Siz kendiyle barışık ve kontrolü kendi elinizde tutan bir kişisiniz, elde ettiğiniz şansla beraber başarıya ulaşacaksınız. Ne istediğinizi iyi bilmelisiniz.

Tılsım Dokuzlusu, maddi ve manevi anlamda amaçlarınıza ulaşmış olmanın getirdiği rahatlık ve huzurun da yaşamınıza hakim olacağının işaretcisidir. Daha rahat, daha lüks ve dünyevi güzelliklere daha fazla zaman ve enerji haracayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yine de amacınıza ulaşırken takip ettiğiniz disiplinli yol ve sadakat, size yetenek olarak kalacaktır. Kendi yolunuzun ve metotlarınızın sizi amaçladığınız noktaya getirmiş olduğunu görmek, özgüveninizin gelişmesine de yardımcıdır.

Düz Mirasa konmak, maddi kazançta artış, büyüme, sevgi. Piyango gibi bir şans oyunundan büyük bir servet kazanmak. Beklenmedik bir anda kazanç getiren bir yatırım. Konforlu ve güvenli bir hayata kavuşmak. Çevredekilerin beğenisini kazanmak. Güven duygusu, başkalarına ihtiyaç duymamak. İç dünyada huzura kavuşmak, duyguların zenginleşmesi. Hayattan keyif almak. Sosyal ilişkilerde başarı. Çatışmaları akıl yoluyla çözen diplomatik bir zeka. Tedbirli olma yönünde bir işaret.Parasal kazanç, güven artışı, kararlılık, kendine güven ve bağımsızlık hakimdir. Hayatın güzel şeylerinden yalnız başına zevk alma, bahçe ve ev sevgisi de bu kartın sunduğu haberlerdendir. Miras, maddi rahatlık, maddi başarı, konfor, takdir edilme, popülerlik, hayatın güzel şeylerinden yalnız başına zevk alma, bahçe ve ev sevgisi, karışıklıktan düzen üreten aklı selime dayanan yönetim, sezgisel olarak iş yapabilme gücü, tedbirli ve dikkatli olma gereği.

Ters Maddi kayıplar, mal varlığının çalınması, bir doğal afet. Fakirleşme, istikrar kaybı. Projelerin iptali, beklenmedik engeller. Tedbirli olunması yönünde bir işaret.Bu dönemde bazı kaybedişler yaşayabilirsiniz. Mantıksız davranışlar sergilemeye eğilimli olabilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmalı ve mantığınızı hep yanınızda bulundurmalısınız. Mevcut istikrarın uzun vadede fazla dayanmayacağının işareti, arkadaşlık veya evin kaybolması olasılığı, başkalarının şanssızlıkları üzerine oturan, çeşitli yollardan kazanılan zenginlik, dikkatli hareket etme gereği. Hırsızlık tehlikesi, bir projenin iptali.

Advertisements
This entry was published on October 9, 2012 at 8:34 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: