TILSIM DÖRTLÜSÜ

  Abartılmış bir güvence ihtiyacı, pintilik,hayatın akışına direnme, maddesel veya duygusal hiçbirşeyi riske atmama, prensiplerine veya elindekilere sıkı sıkı tutunma, bunun sonucu da cimrilik ve değişikliklere duyulan derin korkuya işaret eder. Her durumda kendimizi kısıtlamamız, konsantre olmamız, önemli konularda kayıtsız kalmamamız konusunda uyarır.Riske girmekten gerçekten korkmalı mıyım?Saplantılı bir güvenlik gereksinimine bağlı olarak Saturn 2. evde.

Tılsım Dörtlüsü, deneyimlerinizden her şeye rağmen, maddi ya da manevi kazançlar elde ederek çıktığınızın göstergesidir. Bu deneyimler size tamamıyla entegre olan ve karakterinizde iz bırak türdendir. Ayrıca, yaşamınızdaki insanlara, ilişkilere ya da direkt olarak paraya karşı bağımlılık geliştirdiğinize de işaret eder. Zaaflarınızı ve yaşamınızı sıkı şekilde kontrol etmek isteğiniz, düzen ve form kazandırma arzunuz, sizi gelişimlere götürebilecek fırsatları kaçırmanıza da neden olabilir.

Kartta altınlarına sarılarak oturan kibirli bir adam görülmekte. Sahip olduklarını kaybetmek korkusuyla kıpırdamaktan bile korkan bu adam, cimriliğin ve harisliğin simgesidir.Refahı yakalamanıza çok az kaldı. Girişimleriniz başarıyla sonlanacak.Maddi yönden rahata kavuşacaksınız. Ama çok hırslı olmayın. Fazla hırs sizi yıpratabilir.

Düz Zenginlik, iktidar. Mirasa konmak, büyük bir hediye almak. Haris ve cimri davranmak. Mal varlığını koruma kaygısı, kayıplardan korkmak. Çok karlı olacak büyük bir yatırım.Kararlılığınızın ve ekonomik gücünüzün göstergesi olan bu kart, paranın güçle eşdeğer olduğunu aktarır. Parayı elinizde tutmanızın olumlu etkilerini yaşayabilirsiniz. Diğer yandan ilişkilerde sahiplenmeyi ifade eden kartınız, genel olarak bencil ve kapalı tutuma karşı bireysel kontrol ve öz güveni temsil etmektedir.

Ters Mal kaybı. Mirasyedilik, eldekini har vurup, harman savurma. Yatırımlarda kayıplar, girişimlerin engellenmesi. Eldekilerin değerini bilmemek, daha fazlasını istemek. Açgözlülük. Başkalarının düşüncelerine önem vermeyen, despot bir yapı.Siz güçlü olmayı çok istediğiniz halde kontrolü elden kaçırmış durumdasınız. Dikkatsizliğiniz yüzünden maddi anlamda bir sıkıntı yaşayacaksınız. İş hayatınızda problemlerle karşılaşabilir ve bu nedenle mağdur durumda kalabilirsiniz. Kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.Güçlü olduğunuzu hissettiğiniz bir ilişki ya da durumdaki dengelerin değişeceği, gücünüzün azalacağı bir dönem sizi bekliyor. Siz her ne kadar kontrol altında tutsanız da gücünüzün azaldığını hissedebilirsiniz. Savurganlık yüzünden paranızın azaldığı, iş ve finans konusunda sıkıntılar yaşadığınız bir döneme hazırlıklı olmalısınız. Ağırlıklı olarak güçsüzlüğü hissedeceğiniz bir dönem başlıyor.

 

Advertisements
This entry was published on October 9, 2012 at 7:27 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: