TILSIM İKİLİSİ

   Tılsımların İkilisi çocuksu kararlar ya da havailiğin işaretidir. Çocuksu kararlar beceri dolu, keyif verici olabileceği gibi başkalarının tepkisini çekecek sorumsuz işler de olabilir. Bu kart olayları hızla kavrayıp, ona göre davranılabileceğini de gösterir. Tılsımların ikilisi marifetli, dengeli, eğlendirici bir kişiliğin göstergesi de olabilir.Oynarken hem eğleniyor, hem değişiyorum. Ay yükselende uyum göstermeye isteklilik anlamında ve ay-mars döneklik anlamında.Esneklik ve değişimlere ayak uydurabilme, kaygısızlık, kayıtsızlık ve kararsızlık.Mutlu ve sıkıntısız bir dönem.Tılsım İkilisi yaşamınızda özellikle materyal konuları ilgilendiren alanda, bir tereddütünüzün olduğuna ve seçim yapmak zorunda olduğunuza işaret eder. Hayatınızdaki alternatifleri somut yanlarıyla değerlendirmeniz ve ele almanız gereklidir. Yaşamdaki değişimlere ayak uydurmaya çalışmak ve yeniden zevk almayı bilmek, kişisel gelişminize hizmet edecektir. Direnç, yaşamınızın zorlaşmasına ve acı çekmenize neden olabilir.

Eğlence giysileri içindeki genç adam ebedi yaşamın simgesi olan sonsuzluk işareti şeklindeki kordon ile iki tılsımı dengelerken dans etmekte. Arkasında dalgalarla yükselmiş deniz üzerinde gemiler sallanmakta.Yeni risklere gireceksiniz. Ancak bu sizi korkutmasin. Eger kararsizliklar yasarsaniz bu sizi tehlikeye sokabilir. Risklere atilmadan önce iyi düsünmelisiniz.

Tarafsız bakış açınızı bir yana bırakmalısınız. Seçiminiz isteklerinizi belirleyebilir. Taviz vermeden isteklerinize bu şekilde ulaşabilirsiniz. Duygularınızın sadece kelimelerde kaldığını ve ilişkiye tüm kalbinizle katılmadığınızı, tehlikeli bir döneme yaklaştığınızı gösterir. Araya giren soğukluk ilişkinizin sonu olabilir.

Düz  İki işi ya da durumu aynı anda kontrol edebilmek. Bir koltukta iki karpuz taşımak. Gelişmelere kolay uyum sağlamak. Yapılan işten zevk almak. Yazılı gelecek iş ya da para ile ilgili haberler. Girişimlerin gecikmesi. Dostlarla geçirilecek keyifli bir zaman, yolculuk. Sevinç ve üzüntünün peş peşe yaşandığı melankolik bir yapı. Güvenilmezlik, davranış ve tutumların çevredekilerden eleştiri alması.Hayattaki değişikliklerin sonsuz olduğunu ifade eden bu kart, yaşamınız süresince karşılaşacağınız tüm değişimlerin normal olduğunu ve bu tip dalgalanmalar hazırlıklı olmanız gerektiğini hatırlatır. Yaşadığınız olaylar sizi atlattığınızı düşündüğünüz noktalara geri döndürebilir. Genellikle sizin elinizde olmayan bu akışın hayatınıza bir anlam ve hareket kattığını düşünmelisiniz. Günlük yaşamda farklı sorumluluklar, parayı değerlendirme ya da halihazırda var olan iş ya da bir değeri riske atarak yeni başlangıçlara yol alma da bu değişimlerin içindedir. Dolayısıyla alacağınız tutum esnek olmalıdır çünkü hayat iniş ve çıkışları içinde barındırır.Başarının devamı için gerekenleri yönetebilme bilgi ve becerisi, aynı anda iki durumu da oynatabilme kabiliyeti, değişiklikler ortasında ahenk hali, iş planlarken dikkat edilmesi gereken şansın doğal aktığı bilgisi, iş, para, maddi uğraşılar ile ilgili haberler, yazılı mesajlar, seyahatler, yeni projelere başlama zorluğu, hafifliğe neden olan davranışlar, sevinçli, sonra melankolik, üretken ama güvenilmez olma, neşeli haller.

Ters  Sorumluluklar altında ezilme. Başarsızlıkla sonuçlanacak bir girişim. Keyfe düşkünlük. Eğlenceye dalarak fırsatları kaçırmak. Sorumlulukların yerine getirilmemesi, detayları gözden kaçırma. Duyguların saklanması, yaşanan üzüntüye rağmen yüzün gülmesi.Yapmacık tavırlarınızı bir yana bırakın.Yüce Mevlana’nın da dediği gibi Ya olduğun gibi görün! Ya göründüğün gibi ol!Hayatınızda gerçekleşmeye başlamış ya da başlayacak değişimlere ayak uydurmakta zorlanabileceğinize işaret eden bu kart, sizi para ve diğer konularda karar alırken uyarır. Yanlış yönlendirmeler yaşayabilirsiniz. Örneğin; ilişkilerinizde haksız denebilecek tavırlarda bulunabilir, paranızı yanlış değerlendirebilir veya verdiğiniz sözlerden dönebilirsiniz. Karşılaşacağınız durum değişikliklerinde uyum sorunu yaşamanız ve cesur tavırlar sergileyememeniz beklenebilir.Aynı anda muhtelif durumları ele alamama, anlık fiziksel zevklere dalarak gelecekte başarı getirecek fırsatların kaybı, gelen sıkıntılara dair işaretlere dikkat etmeme, fikir ve projeleri başarılı bir sonuca ulaştıramama, istikrarsız uğraşı ve davranışlar, dikkatsiz sevinç, zoraki neşe, taklit edilen eğlence.

 Değişim
 Zevkli değişim, arkadaşları ziyaret vs.
 Değişme, başka hale dönüşme

Advertisements
This entry was published on October 9, 2012 at 6:27 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: