TILSIM ONLUSU

   Hem içte, hem dışta zenginim, zenginliğimin ve kendimi ona bırakmanın keyfini çıkarıyorum. Jüpiter 2.evde, bolluk ve zenginlik anlamında. Güvence, bolluk ve zenginlik. Tasasızlık ve istikrar. Sağlam ve doyurucu bir ilişki. Aşkın ve sevginin keyfini çıkarma. İçsel zenginleşme.Tılsımların Onlusu da bir önceki kart gibi zenginliğe işaret eder. Ancak bu beklenmedik bir anda ortaya çıkan bir servet değildir. Köklü, üzerine emek verilmiş ya da geçmişten gelen bir servetin göstergesidir. Kartta yaşlı bir din adamının ailesi ve köpekleri ile birlikte oturduğu görülüyor.

Hayatınızın bir düzene sahip olması, sorumluluklarınızı daha iyi anlayabilmenize, daha kolay yerine getirebilmenize ve somut sonuçlar elde edebilmenize yardımcı olacaktır. Başarılarınızın ve kazançlarınızın zevkini çıkartmak ve bu zevki öncelikle aile üyeleriyle paylaşmak zamanıdır şimdi. Uzun vadeli planlar yaparak, geleceği de garanti altına almak şu dönemde ve bu şartlarda artık olanak dahilindedir. Geleneksel olana yakın durmak, risklerin denenmemişliğinden uzaklaşmanıza ve daha garantili sonuçlar elde edebilmenize yardımcı olacaktır.Partnerinizle beraberliğiniz sizin veya onun ailesinin bir ferdi tarafından onaylanmıyor. Hareketleriniz sürekli kontrol altında ve izleniyor. Bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Parasal yönden sıkıntıya girebilirsiniz.Maddi olarak refah fazlaca kendini gösteriyor fakat manevi olarak birbirinden uzaklaşan ve birbirlerini görmeyen tarafların olduğunu göstermekte.

Düz Kuşaklar boyu, çalışılarak elde edilmiş büyük bir servet. Huzur, konfor, istikrarın getirdiği güven duygusu. Bir mülk ya da işe miras yoluyla sahip olma olasılığı. Kök salacak mutlu bir ailenin kurulması. Ailede bir gelenek edinilmesi, bir geleneğin yeniden yaşanması. Ruhsal doyum. Geçmişten gelen bir para ile ilgili yaşanacak bir problem.Bu kart sağlam ve iyi koşulların habercisidir. Aklınızdan geçen fikirlerde kararlılık ve güven hakimdir. Bu kart aynı zamanda hayatınızın bir aşamasından diğerine geçişi de ifade eder. Bu ilişki durumunda bekarlıktan evliliğe, işsizlikten iş sahibi olmaya gibi birçok konuda olabilir.

Ters Aile ilişkilerinin yol açacağı problemler. Miras kaybı. Bir ölümün ardından varlığın parçalanması. Aile ile ilgili bir problem. Ailenin yaşlı bireylerinin yük haline gelmesi. Atılacak adımlara dikkat etme yönünde bir uyarı. Yeni yatırımların, eski varlıkların kaybına yol açması ihtimali.Parasal konularda sıkıntıya düşebilir hatta kariyer ve aile gibi konularda da bu sıkıntıyı yaşayabilirsiniz. Bazı işleriniz yarıda kalabilir, devletle alakalı işlerde huzursuzluk olabilir. Bu dönemde finansal hareketlerden ve risklerden olabildiğince kaçınmalıdır.

 

Advertisements
This entry was published on October 9, 2012 at 8:40 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: