TILSIM SEKİZLİSİ

 Yaşamın bana göstereceklerine güveniyorum.Merkür 3. evde; öğrenme hevesi ve yetenek anlamında.Bir öğrenme, çıraklık ve stajyerlik evresi. Gelişmekte olan ve umut vadeden bir proje ve iş. Yeteneklilik ve bu yeteneği mesleğe dönüştürme. Yerine getirirken öğrenmeye devam edeceğimiz yeni bir iş veya görev.

Kartta önündeki tılsımlar üzerinde çalışan bir çırak görünmekte.Tılsımların üçlüsünde olgun bir sanatçı olan ve mükafatını alan heykeltraş burada çırak olarak bir tılsım oymakta, arkasındaki sütunda ise diğer tılsımları sergilemekte. Büyük bir hevesle önündeki işe eğilmiş, ustalaşmaya çalışıyor.Hayatınızda hızla ilerleyip basamakları kolay çıkabileceksiniz. Aldığınız kararlar ve olumlu pozitif yönünüz size her zaman kazandıracaktır. Tüm bunları yaparken hızlı gelişen olayları kabullenmekte zorlanabilirsiniz ama tüm gerçekler ortada. Başarınızı kabullenin. Hoş sürprizler sizi bekliyor.

Tılsım Sekizlisi, yaşamınızda her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemin işaretcisidir. İster maddi, ister manevi hedeflerinize, gayretle ve şevkinizi kaybetmeden, metodik bir şekilde çalışarak ulaşabileceğinize işaret eder. Bu çalışma, konsantrasyon gücünüzü yükseltirken, algılarınızı ve bilginizi de zenginleştirerek, konu üzerinde ustalaşmanızı da sağlayacaktır.

Hayalinizdeki yol planladığınızdan çok daha uzun bir yol. Ama bunun bilincinde olarak sabrınızı koruyarak bu yolda devam etmelisiniz. Hedefe ulaşana kadar kendinizde olan değişimleri gözlemleyecek ve memnun kalacaksınız. Daha önce izlediğiniz yollardan aldığınız deneyimle istikrarınızı korumalısınız. Kendinizi motive etmelisiniz. Karakterinize oturan zararsız hırs bu yolda size yardımcı olacaktır.

Hedefleriniz çok uzun vadede gerçeklesebilecek. Bunun bilincinde olmak size ve islerinize istikrar kazandiracaktir. Bu süreç kendinize olan güveninizi de artiracaktir. Parasal olarak da rahatlayacaginiz bir dönemdesiniz.

Düz Mutluluk verecek, karlı bir işin başlangıcı. Kendini bir işe adama, öğrenme isteği. Yetenekleri geliştirecek, bilgiyi arttıracak bir çalışma. Kurs almak. İnsanı başarıya götürecek bir işte çok çalışılması yönünde bir uyarı. Çalışmaların sonuç vermeye başlaması.Henüz usta seviyesine ulaşılmayan bir iş. Acemi şansı.Herhangi bir konuda eğitime hazır olduğunuz söylenebilir. Kendinizi keşfetme, bir iş ya da meslek için eğitilme, bu kartta var olan ihtimallerden bazılarıdır. Bu bir şey üzerinde çalışma şeklinde de olabilir. Daha iyi koşullarda çalışma ya da daha fazla para kazanma için kararlı olduğunuzun habercisi olan bu kart, etkinliği yüksek kişilerle tanışacağınızı da müjdeler. Şimdiden kuracağınız tüm ilişkiler ileride size parasal olarak da katlanarak geri dönecektir.Gelecek komisyon veya iş, karlı bir işin başlangıcı. Gelecekte devamlı başarı oluşturma için uğraşıların artırılması zamanı, bir meslek veya ticareti öğrenme. Bazen sadece çıraklık safhasında kalan maddi iş, el işi, sanat becerisi, sonuçları alınan işçilik, becerinin tatminkar ve karlı sonuçlara dönüştürülmesi, maddi şartlarda avantajlı değişim. Kabiliyet ve enerjisi olan için hayırlı bir tesir, basiret, beceri, akıl, sanatkarlık, yanındaki karta göre kurnazlık, iç ve dış zenginliğin yeşermesi, bilgelik, dikkatlilik, gelişme.

Ters Kurnazlık, entrika. Çalışmadan para kazanma çabası. Ahlaksızlık. Uzun vadeli bir başarıyı, kısa sürede kazanç getirecek bir iş uğruna kaybetme. Planların, hedeflerin gecikmesi.İçinizdeki aşırı hırs sizi doğru olandan alıkoyuyor ve hedeflediğiniz yolda zirveye çıkmanıza engel oluyor. Artık uzun vadeli düşünmeli ve zararlı işlerle uğraşmamalısınız. Çünkü farkında olmadan kendi kendinize zarar veriyorsunuz.Kendi içinizde sahip olduğunuz yetenek ve hırsa rağmen amaçladığınız şeylere ulaşmakta büyük sıkıntılar sizi bekliyor. Şimdiye kadar sarıldığınız bazı değerleri geride bırakabilirsiniz ama yeteneklerinizi asla! Yeteneklerinizle ilgili yanlış tercihler yapabilirsiniz. Bu yanlış tercihler içinde hiç de ahlaki olmayan hamleler olabilir. İşinizde usulsüzlük, zimmete haksız kazanç aktarımı gibi uç noktalar bile olabilir. Atacağınız adımlarda uzun uzun düşünmeli ve çirkin atfedilen davranışlardan uzak durmalısınız.Abes olan; entrika ve sert tatbikat gibi yanlış iş, uzun vadeli başarıyı kaybetme pahasına kısa vadeli kazançlara yönelme, fırsatların uygun olmayan sonuçlara dönüştürülmesi, iş hayatında şerefsizlik, becerinin yanlış kullanımı, kalpazan gibi sahtekarca kurnazlığa dönüştürülmesi, ulaşılmak istenen amaçlarda başarısızlık tehlikesi.

 

Advertisements
This entry was published on October 9, 2012 at 8:25 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: