TILSIM ÜÇLÜSÜ

  Herşeyi vermeye ve almaya hazırım. Jüpiter/Mars; başarıyla sonuçlandırma anlamında, veya Satürn doğum haritasındaki konumunun üzerinden geçerken, yaşamda yeni bir evreye giriş olarak.Bir işin, bir evrenin tamamlanışı. Bir üst düzeye geçme. Kendini kanıtlama, yeterliliğini gösterme, sınav verme. Onaylanma, kabul görme, tanınma. İleriye atılan adım.

Kartta kutsal bir mekandaki sütunun üzerinde son düzeltmelerini yapan bir heykeltıraş görmekteyiz. Onu izleyen rahip ile rahibe de oymalara hayranlıkla bakıyor. Tılsımların Üçlüsü ustalığın ve mutlu bir haberin müjdecisidir. Yeteneklerimizin deneneceği bir alana gireceğimizi ve bunu ustalıkla başaracağımızı betimler.Önünüz açık. Girişimciliğiniz sayesinde başarıdan başarıya koşabilirsiniz. Gelecekle ilgili yaptığınız planları tekrar gözden geçirmenizde fayda var.

İsteklerinizin sizi yeni bir tecrübe alanına, hatta yaşam dönemine götürecek bir yol açacağının farkına varın. Engelleri kolaylıkla atlayıp, sizi zenginleştirecek yeni deneyimlerle dolu engin bir dünyaya adım atmanızı sağlayacak.Hayatta çok istediğiniz bir olayı başaracaksınız. Siyah renk kederi simgelese de, bu kartı yanlış yorumlamamalısınız. Zor bir sınavı tamamen sevindirici bir olayla aşacaksınız. Kart, bu niteliklere sahip olduğunuzu ifade eder. Daha yüksek bir pozisyonda yeni bir başlangıç yaşayacaksınız.

Tılsım Üçlüsü, yaşamınızın yeni bir evresine geçtiğinizin habercisidir. Çalışmalarınızın ve emeklerinizin değerlendirildiği ve uzmanlığınızın tescil edildiği bir dönemdesiniz. Diğer insanlarla ortak amaçlara odaklanmanın, kaynakları ortak kullanıma sokarak, sonuca ulaşmanın yarattığı keyfi ve tatmini deneyimleyeceksiniz. Yaşamınızdaki görevleri ve sorumlulukları eksiksiz ve mükemmel bir şekilde yerine getirmenin vicdani rahatlığı hayatınızın her alanında kendini gösterecek.Çıraklığın simgesi olan para sekizlisinin aksine ustalığın kartıdır.

 Düz  Kariyerde yükselme. Yeteneklerin doğru kullanımı sonucu elde edilecek maddi kazançlar. Yapılan işlerin toplum tarafından takdir görmesi, ün. Risk barındırmayan bir yatırım. Başarılı bir ortaklık, karlı yatırımlar.Tılsımların Üçlüsü, iş, yetenek, eğitim ve parasal konulardaki gelişmeyi gösterir. Bu kartta, yetenekleri ile çalışan usta bir zanaatkarı görürüz. Bir caminin iç kısmındaki işçiliği, hayattaki bir olayı başarmayı, beceriyi gösterir. Bu kart aynı zamanda, terfi, tanınma, ün, derece ve sertifika gibi seçilen bir alanda başarabilme gücünü ifade eder.

Ters  Başarı için yeterli beceri göstermemek. Çabalara rağmen takdir edilmemek, eleştirilere uğramak. Hayal kırıklığı. Kibir, ukala davranışlar. Bilgisizce davranmak, başkalarının tecrübelerinden yararlanmak.İsteksiz girişimleri ve ortalama ya da ortalamanın altında bir işçiliği gösterir. Genellikle, az çaba ya da çok iş, durumu tatbik edilir. Danışan umulan beceri ve yeteneklerden çok, sadece uygun olanı üstlenir.

Advertisements
This entry was published on October 9, 2012 at 6:40 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: