TILSIM YEDİLİSİ

  Sabreden derviş, muradına ermişJüpiter/Satürn, sabır ve yavaş ama güvenli büyüme anlamında. Sabır. Yavaş büyüme. Acele ve telaşla müdahalede bulunmama gerekliliği. Yılmama. Özenle bekleme. Hamilelik.

Genç bir çiftçi çapasına yaslanmış toprağında yetişen tılsımlara bakmakta. Emeğin karşılığını alıp alamayacağını düşünen çiftçi uğraşmaya devam edip etmemenin kararını verecek. Tılsımların Yedilisi, Asılan Adam ve Kılıç Dörtlüsü gibi gecikmeyi haber veren bir karttır. Çalışmayı bırakamaz, sabır gösterirsek başarının bizimle olacağına işaret eder.Sizi rahatsız eden konuyu karşınızdakilerle tartışabilirsiniz. Fakat tartışmak için seçtiğiniz zaman doğru zaman değil. Bu yüzleşme ters durumlar yaratabilir ve tartışmanın boyutları değişebilir. Doğru zamanı beklemelisiniz.

Tılsım Yedilisi, muhasebe yapmanız, hayatınızın maddi ya da manevi alanına ait bir bilanço çıkartmanız gerektiğinin işaretcisidir. Ufak bir dönüm noktasına işaret eden Tılsım Yedilisi, çalışmalarınızın, emeklerinizin ilk meyvelerini artık toplamaya başlayabileceğinizi de sembolize eder. Elinizdekilerle ve yeni kazandıklarınızla yaptığınız değerlendirmeler sonucunda, yeni planların yaratılması, yeni hedeflerin saptanması da söz konusudur. Alternatiflerin çoğaldığını görmek ve emeğinizin karşılığını alabilmek rahatlamanıza yardımcı olacaktır.Yaşayacağınız bazı zorluklar siz de onarılması güç izler bırakabilir. Maddi yönden dara düşebilirsiniz. Dikkatli olun. Yaptığınız herhangi bir işte emeğinizin karşılığını alamayabilirsiniz. Üzülmeyin.

Düz Çabaların sonuç vermesi için tedbirli olma gereği. Yapılanları gözden geçirmek, sonuçların ne olabileceğini anlamaya çalışmak. Önemli bir seçim zamanı, yön değiştirip değiştirmemeye karar vermek. İlk hasadın toplanması, girişimlerin sonuçlarını görmek. Beklenenin gerçekleşmemesi, çabalara rağmen başarının gecikmesi. Hayal kırıklığı. Bir borcun ödenmesinde yaşanan zorluklar. Planlanandan daha fazla gayret gösterilerek elde dilecek kazanç.Başarısızlık ve tatminsizlik duygusu hakim olabilir bu dönemde. Çok fazla önem verilen bir şey, hissettiğiniz bir memnuniyet duygusu veya bir başarıyı kaybetme olasılığınız var. İçinizden bir his sizi kariyer, eğitim, maddi ve manevi amaçlarla ilgili daha ileri hedeflere doğru itiyor olabilir.

Ters Tüm şartların uygun olmasına karşılık başarısızlık. Gayretlerin karşılığını alamamak. Maddi sıkıntılar, borçların birikmesi. Bir kayba uğramak.Sizi parasal üzüntüler ve sıkıntılar bekliyor. İstemediğiniz bir durumla karşı karşıyasınız. Evet bugüne kadar çok çaba sarfettiniz fakat bu çabalarınız çok az sonuç getirdi. Kayıplarınız çok fazla ve bu sizi çok üzüyor. Sıkıntılarınız sağlığınızı da etkiliyebilir. Özellikle sinir sisteminizdeki dengesizlik iç organlarınızı etkiliyebilir.Parasal sıkıntıların, kaygı ve şüphelerin ve borç ödemeleri gibi yoğun olarak yaşanmaya başladığı ya da yaşanacağı bir dönemdesiniz. Tüm bunları sürekli olarak düşünmek sizi olmak istemediğiniz duruma hapsetmektedir. Çabalarınızın sonuç almaması sizi bunaltabilir. Sağlık sorunlarına karşı da dikkatli olunmalıdır.

Advertisements
This entry was published on October 9, 2012 at 8:15 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: