DEĞNEK ALTILISI

  Zafer kazanmış bir lord, atın üzerinde ilerlerken defne yaprakları ile süslenmiş değneğini taşıyor.

Sabrınızı doğru zamanda gösterdiniz. Ancak asilliğinizi göstermenin zamanı geldi. Sade, cömert ve yardımsever davranın. Gerektiğinde sevdiklerinize parasal yönden destek vermekten kaçınmayın. Size bu yardımlarınızın karşılığını ödeyecektirler.

Düz  Çabaların karşılığını görmek, başarı, zafer, ödül, şöhret. Çevredekilerin takdirini toplayarak edinilen doyum. Gurur. Bilim ya da sanat alanında, yaratıcı fikirlerin getireceği başarı. Diplomatik tutumun rakipleri dize getirmesi, anlaşma.Başarı ve zaferi müjdeleyen bu kart, harcanılan emeklerin ödülleneceğini anlatır. Seçimlerinizin ya da çaba harcadığınız bir idealin daha iyi konumlarda çözümlenmesi beklenir. Azimli tavrınız ve güçlü isteğiniz yüzünüzü güldürecektir.

Ters  Endişe, engellemeler. Küstahlık. Başkalarını ezerek elde edilen kazanç. Yeteneklerin yetersiz kalması, başarısızlık. Sinsi bir rakip, kuşku. Beklenen iyi haberin gelmemesi, gecikmesi.Hayatınızda başarısızlık veya ilerleme kaydettiğiniz bir konuda durma ya da gerileme yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu kart süregelen bir ilişkide veya evlilikte üçüncü bir kişiye de yorumlanabilir. Karşınızdaki kişinin göstereceği sadakatsizlik yüzünden yuvanız da mutsuzluk yaşayacaksınız. Her şey yolunda giderken kartın gösterdiği gibi atınıza ters biniyorsunuz. Kayıp ve başarısızlık sizi bekliyor.Başarı için çaba harcadığınız bir konu, başka biri üzerinden ilerleyebilir. İş, aşk ya da aile ilişkilerinizde kendinizi önemsiz hissettiğiniz bir dönemde de bu kart ile karşılaşabilirsiniz.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 1:15 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: