DEĞNEK BEŞLİSİ

  Beş genç adam ellerindeki değneklerle kavga ediyor. Ancak yüzlerindeki ifadeden bunun düşmanca bir kavgadan çok güçlerini denemek için yapılan dostça bir oyun olduğu anlaşılıyor. Değnek Beşlisi, gücünüzü kanıtlamak zorunda olacağınızı gösteren bir işarettir. Bir yarışma, rekabet ortamına dikkat çeker.Size vaat edilenler gerçekleşmiyor. Adaletsizlikle karşı karşıyasınız. Sakin olmalısınız. Zaman içinde sakinliğinizin yardımıyla olayların seyrinin değişeceğini göreceksiniz.

Sahip olduğunuz güven ve uyumu kaybediyorsunuz. Kavgalar, kasti kırgınlıklar ve değişiklikler yaşayacaksınız. Tekrar mücadele için cesur olmak zorundasınız. Dış koşullardaki çekişme fikir ayrılıklarına sebep olacak. Sizi kışkırtıcı ve iki yüzlü bulabilirler. Bazen bu kart sert ve otoriter bir erkeği ifade etsede, erkeği yönlendiren kadının etkisidir. Uyumlu olmanız gerektiğinin bilincine varmalısınz.

Düz  Eldekileri korumak için mücadele edilmesi gereği. Gücün kanıtlanması gereği. Rekabet. Tüm yeteneklerin ve becerilerin kullanılmamasını gerektiren bir görev. Düşünce ayrılıkları. Hukuki engeller.Bu kartın hakim olduğu duygu rekabet ve çekişmedir. Karşılaşma olasılığınız olan tartışma ve kışkırtmalara karşı güçlü durmanız faydanıza olacaktır. İş, aşk ya da aile yaşamınızda ciddi uyuşmazlıklar ve düşünce ayrılıkları yaşanabilir. Karşınızdakiler bencilce davranabilir.

Ters  Bir rekabet ortamında rakiplerin hile yapabileceği yönünde bir uyarı. Engellemelere karşılık mücadeleyi sürdürme gereği, başarı. Cömert bir tutum, bildiklerini başkaları ile paylaşmak.Ciddi tartışmalar ve anlaşmazlıkların sona ereceği bir dönemdesiniz. Bu bitiş ise yeni başlangıçların ilk adımı durumundadır. Rutin akışın yerini daha yenilikçi yaklaşımlar alacaktır. Fiziksel olarak sağlık ve sporla gelen yenilenme bu döneminizin önemli ayrıntılarıdır.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 1:12 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: