DEĞNEK DÖRTLÜSÜ

  Kartta sevinç içinde ellerindeki çiçekleri havaya kaldıran iki kişi görülmekte. Mutlu haber alan genç kızlar, zafer çığlıkları atıyor. Dışa dönmenin habercisidir. Bağlılıkları terk etmeyi, hayata atılmayı simgeler. Dostlukların, muhabbet ve eğlencenin de artacağına işaret eder.Parasal olarak rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Hırsınız, bu rahatlamayla beraber artacak. Kazanmak size yetmeyecek ama unutmayın bu da sizi fazlasıyla yıpratacaktır.

Düz  Bir müjde, mutlu bir haber almak. Ödül kazanmak.Zihni meşgul eden bir problemin çözülmesi. İşlerin tamamlanması. Kaderde şanslı ve huzurlu bir dönemin başlaması. Maddi kazanç, yeni olanaklara kavuşmak. Detaycı, zihinsel bir başarı. Zihinsel bir başarının takdir görmesi. Zarafet. Bir kutlama yapmak, eğlenmek. Evlilikle sonuçlanacak bir aşkın başlaması.Kartınız size mutluluk getirecek bir başarının, hedefinize ulaşmanın getireceği keyfin habercisidir. Her ne konuda bir umdunuz varsa onun meyvelerini toplayacağınız an yakındır. Bu konular bir ilişki, iş, arkadaşlık ya da bir sağlık konusu olabilir.

Ters  Beklentilerin gerçekleşmemesi. Beklenen refaha ve düzene ulaşamama. Gerçekleri kabullenmek, hayallerle yaşamak. Gösteriş, çevredekileri maddi değerlerle etkilemeye çalışmak. Geleneklere verilen aşırı önem, yaşamın kısıtlanması.Mutluluk, huzur ve başarının habercisi olan bu kart, planladığınız tüm hedeflerinizin başarıya ulaşacağına işaret eder.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 1:10 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: