DEĞNEK KRALI

  Tüm görkemiyle kraliyet tahtında oturan Kral, elinde bir değnek tutmakta. Değnek Kralı, kendine güvenin ve yaşama sevincinin simgesidir.İsteklerinize ulaşmak için önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Cesaretinizi toplayıp kararlılıkla planlarınızı uygulamaya başlatabilirsiniz. Moralinizin yükseleceği ve kendinize olan güvenin artacağı bir dönemdesiniz. Bu dönem derin ve canlı bir ilişkiyi haber verir. Sizi doyuma oluşturacak samimi bir ilişkiyi var olan ilişkinizi ise geliştireceğinize işaret eder. Aşırı heyecanınız ise zaman zaman tartışmalara neden olabilir.

Düz  Cesaret, kendine güven. Güçlü bir irade ve ahlak. Zenginlik tutkusu, yaşama bağlılık. Karizma ve görkem. Güçlü refleksler, mücadeleden yılmayan bir yapı. Olayları her yönüyle görme çabasına sahip, detaylara önem veren bir karakter. Dostluklara önem veren, sadık bir arkadaş. Mutlu bir evlilik. Huzurlu bir ilişki. Aniden elde edilen bir servet.Asaların Kralı, dürüsttür ve çok yaratıcıdır. Eğlence için tartışmalı ortamlar bile yaratır, insanlara sataşmaktan keyif alır. Rekabet ortamını sever. İnsanlara sıcak davranır, yardımcı olmayı sever. Fazla hırslıdır, başarıya ulaşmak için elinden geleni yapar. Başka kişinin boyunduruğu altına giremez, kendi kendinin patronu olmak ister. Neşelidir, macerayı sever, sürekli yenilik peşindedir, girişimcidir. Gezmeyi, eğlenceyi ve sporu çok sever. Siyasette ve iletişimde iyidir. Evini seven bir erkek ve iyi bir kocadır. Meslek hayatında başarılıdır ve ileri görüşlüdür.

Ters  Analiz yeteneği zayıf, olayları doğru değerlendiremeyen, yanlış kararlar alan bir yapı. Kibirli, gösteriye meraklı bir kişilik. Acıma duygusundan yoksun, kırıcı, merhametsiz bir yapı.Ters çevrili Asaların Kralı, cömertliğini ve arkadaş canlısı tarafını kaybeder. Paylaşımcı olmaktan çıkar ve bencilleşir. Her şey kendine ait olsun ister, kibirlidir. Her isteğinin anında yapılmasını bekler. Baskın bir kişiliktir, tartışmaktan çekinmez, sadece kendini düşünür.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 2:06 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: