DEĞNEK KRALİÇESİ

  Kendine güveni ve bağımsızlığı simgeleyen Kraliçe tahtında gurulu bir ifadeyle oturuyor. Bir elinde değnek tutan Kraliçe nin sol elinde ise bir ayçiçeği bulunmakta. Ayçiçeği Kraliçe nin doğa üstündeki gücünü gösterirken, önünde duran kara kedi ise zekayı simgeliyor.

Düz Bağımsızlığına düşkün, güçlü bir karakter. Sorunları kolayca çözebilen, pratik bir zeka. Kolay yenilmeyen güçlü bir irade. Güçlü bir fiziksel yapı. Yaşama bağlı, eğlenmeyi ve maceralara atılmayı seven biri. Çevresindekileri etkileyen karizmatik bir kişi. Popüler. Eleştiri, beğenilme ve tanınmama gibi durumlara karşı hassas. Artistik yetenekler. Evini ve tabiatı seven pratik bir kadın.İktidar ve sıcaklığın olağanüstü harmanı görülür. Başarı ve daha iyiye ulaşma iş ve özel hayatta motivasyonu getirmektedir. Sosyal hayat, politika, spor ve yaratıcılık isteyen alanlarda sürekli bir gelişim isteği vardır. Bu karta tiyatro, özgürlük ve kendini ifade etmeye yarayan her şey ilgi alanına dahildir. Aile ve arkadaşlarınız içinde sevilen ve imrenilen biri olmak bu tür isteklerden ve yeteneklerden ileri gelmektedir. Zaten bunlar büyük ölçüde başarılmış şeylerdir.

Ters Sadakate önem vermeyen kolayca aldatabilen bir yapı. Kindar, inatçı, başkalarının düşüncelerine önem vermeyen bir kişilik. Merhametsiz, güçsüzlere karşı acımasız. Kolay öfkelenen ve kavgaya girişmekten kaçınmayan biri. Yönetmeyi seven, baskıcı bir karakter.Olumsuz gelişmeleri haber veren bu kart, kandırma ve aldanmayı temsil eder. Bencillik kendini fazlasıyla gösterir. Bu kişi fazlasıyla hırslı bir idareci olabilir. Seksiliğini insanları şeytanca etkilemek için kullanır. Bilgileri ve haberleri saptırır ve olayları aldatıcı şekilde yansıtır.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 2:00 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: