DEĞNEK ONLUSU

Kartta elindeki değneklerle şehre doğru ilerleyen bir adam görülmekte. Yükü çok ağır olan adamın adımları yavaşlamış, belini doğrultmakta güçlük çekiyor. Bu kart kişinin sorumluluklar altında ezildiğini, bir zorlanma döneminde olduğunu gösterir.

Partnerinizle beraberliğiniz sizin veya onun ailesinin bir ferdi tarafından onaylanmıyor. Hareketleriniz sürekli kontrol altında ve izleniyor. Bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Parasal yönden sıkıntıya girebilirsiniz.

Düz  Kişini taşıyabileceğinden fazla sorumluluk yüklenmesi. Artan iş baskısı altında ezilerek, kapasitesini zorlayan bir kişi. Meşguliyet, hayatın işten ibaret olması. Dinlenmeye vakit ayıramamak. İşleri kısa yoldan halledememek, beceriksizlik. Engellere rağmen mücadeleyi bırakmamak. Başlanan işin zorlanarak da olsa bitirilmeye çalışılması. Zorlanarak da olsa problemlerin çözüleceği. Tutuculuk.Kapasitenizin ya da koşullarınızın çok üstüne bir işe giriştiğiniz ya da girişmeyi düşündüğünüz bir dönemdesiniz. Bu kart bazen bir baskıyı bazen de hırstan kaynaklanan başarısızlığı ifade etmektedir. Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz girişimlerin başarısızlığa uğrama nedenlerinin başında yeterli zaman ayırmayışınız ve fazla vaat sunuyor olmanız geliyor. Sağlık açısından ise belkemiği, sırt, iskelet, kas ve bazen de kalbinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Sağlık sorunları ise kendinize fazlasıyla sorumluluk ve iş yüklemeyle alakalı olabilir. Kendinize fazla yüklenmemeniz faydanıza olacaktır.

Ters  Engellerden entrika yoluyla kurtulmaya çalışmak ya da hileyle karşılaşmak. İlişkinin sonu. Aleyhte verilecek bir mahkeme kararı, bir anlaşmanın bozulması.Kendiniz disinda gelisen olaylara müdahale etmekten vazgeçmelisiniz. Bu sizi yipratabilir. Gereksiz yere aldiginiz sorumluluklarin altinda ezilebilirsiniz. Aldiginiz sorumluluklari yerine getirebilir, basarili olabilirsiniz ama emeginizin karsiligini alamayabilirsiniz.Var olan ya da sizi bekleyen sağlık sorunları mevcuttur bu kartta. Başka birinin hastalığı sizi maddi ve manevi bir zorluğa götürebilir.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 1:25 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: