DEĞNEK PRENSİ

  Prensler şans ve fırsatların habercisidir. Değnek prensi de yaşama heyecan katan yeni fırsatlarla karşılaşacağınızı gösterir. Resimde genç birinin elinde tuttuğu değnek ile iyi bir haber verme hazırlığında olduğu görülmektedir.Eğer güç ve inançla hareket ederseniz isteklerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Karamsarlıktan kurtulup, zorlukların ötesine bakmalısınız.

Düz Bir haber ya da haberci. İyi bir haber. Yaşama renk katacak, macera duygularını tatmin edecek bir fırsat. Yaratıcılık. Kendini ifade edecek yeni bir alan bulmak. Gayretli, iyimser, sadık cesur olmak. Tutkulu, ihtiraslarına kapılan bir kişilik. Risk alabilme. Kendine güvenmek. Çabuk seven, çabuk öfkelenen bir kişlik.Gayret, hırs, cesaret, enerji ve kişilik bu karta özgü unsurladır. Herkesin içinde fark edilmeyi ve doğal liderlik yeteneklerinizi sergilemeyi seviyorsunuz. Eğer ki, içinde bulunduğunuz yeni bir durum varsa bu konuda kararlı ve risk alır konumda olduğunuzu söylemek mümkün. Farklılığınızı öne çıkarmak için bu aralar antrenörlük, atletizm, satış ve öğretmenlik gibi konularda girişimlerde bulunabilirsiniz.

Ters Güvenilmez, dedikoducu, iftiracı, yakın çevresini belaya sürükleyebilen bir yapı.Kendisini beğenen ancak, erdemsiz. Kolayca çevresindekileri kırabilen, uyumsuz. Yanlış bilgi veya kötü haber.Bazen ilgi görme ve sevilme ihtiyacından ötürü sizi rahatsız edecek davranışlarla karşılaşabilirsiniz. İçinizdeki fark edilme tutkusu sizi de yapmacık ve sevimsiz davranışlar sergilemeye itebilir, dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınıza gelince, sürdürdüğünüz ilişki ya da duygular sizi mutsuz edebilir. Genel anlamda sizi pek de memnun etmeyecek haberlere hazırlıklı olmalısınız.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 1:55 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: