DEĞNEK SEKİZLİSİ

  Mutluluk verecek olayların yaşanacağını haber veren Değnek Sekizlisi, umutların yakında gerçekleşeceği müjdeler.

Bunun bilincinde olmak size ve işlerinize istikrar kazandıracaktır. Bu süreç kendinize olan güveninizi de artıracaktır. Parasal olarak da rahatlayacağınız bir dönemdesiniz.

Düz  Beklenen bir olayın yakında gerçekleşeceği. Beklenen haberin çok yakında alınacağı. Kaderde hareketli, aktif ve olumlu bir dönem. Uzun zamandır çözümsüz kalmış bir olayın hızla çözüme ulaşması. Bir anlaşmazlığın oratadan kalkması. Uzaklara yapılacak önemli bir yolculuk. Önemli bilgilere ulaşmak. Bir aşığın, bir hayranın varlığını öğrenmek.Kendinize çizdiğiniz hedefe doğru oldukça yaklaşıyorsunuz. Hayalleriniz, umutlarınız ve duyduğunuz özlemler hızlı bir gerçekleşme dönemine girmiş durumda. Bu amaç doğrultusunda çok derin bağlılıklar yaşayabilirsiniz. Bu bağlılık aşk hayatınızla ilgili de olabilir. Spor gibi fiziksel anlamda sizi formda tutacak aktivitelere yönelebilirsiniz. Tüm bunların dışında uçakla gerçekleştireceğiniz bir yolculuk ile karşılaşabilirsiniz.

Ters  Planların gecikmesi, işlerin vaktinde yetişmemesi. Güç kaybı, sorumlulukların yerine getirilmesinde zorlanma. Aşkta tedirginlik, kıskançlık. Motivasyon yitirilmesi. Acele planlanmasan başlanmış bir girişimin başarısızlıkla sonuçlanması.Size karşı bir kin ve düşmanlık var.Bu evrede yeni tanışacağınız arkadaşlarınızı iyi seçmeliniz.İlişkinizde ise bir sıkıntı olabilir.Zorluklar, tartışmalar ve engeller… Bu dönemde etrafınızdaki kişilere ve olaylara karşı zorlayıcı bir tutum sergilememeye özen göstermelisiniz. Aksi halde tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanabileceğini unutmayın. Planladığınız bazı geziler varsa bunların da gerçekleşmeme olasılığını göz önünde bulundurmalısınız.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 1:20 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: