DEĞNEK ŞÖVALYESİ

  Değnek Şövalyesi, zırhlarını kuşanmış at koşturmakta. Uzaklarda ise piramitler görülmekte.Yasantinizda aceleci ve sabirsizsiniz. Bir takim seyleri hem sevebiliyor hem de yasantinizda yer vermeyecek kadar nefret edebiliyorsunuz. Yasaminiza bir denge olusturmalisiniz. Öfkelendiginiz zaman da sinirlerinize hakim olmalisiniz. Unutmayin, öfke ile kalkan zararla OTURUR.

Yaptığınız işlerden memnun değilsiniz. Tüm olanları değiştirmek istiyorsunuz. Bir süre sabırlı olun.Yapmak istediğiniz iş değişikliği için doğru zamanda değilsiniz. Artık olanları bırakıp olacaklara bakmalı ve ona göre stratejiler geliştirmelisiniz.

Düz  Enerjik, mücadeleci, çevik biri. Mantıksız gibi gözüken ama sonuçta akıllı, aceleci davranışlar. Şaşırtıcı, ani hareketler. Maceraperestlik. Girişken, kendine güvenli, cesur bir genç adam. Yaşama hevesi. Dostane bir kişiliğe rağmen kimi zaman kabalaşan tutumlar. Bir sorunun başlaması ya da çözümü. Mekan değişikliği.Eğer odağınız bir kişi değilse, bu kart size hayatınızda meydana gelecek çok önemli olayları haber vermektedir. Kartın vurguladığı karakter özellikleri ise açık sözlü, komik, insanları seven bir profildir.

Ters  Kaos, karmaşa seven bir yapı. Kavgacı, uyumsuz bir karakter. Güçsüzlük. Kendine güvenmeyen, tatminsiz, kıskanç bir genç adam.Düşünmeden karar veren ve fevri bir özellik arz eden bu kart, size aşırı rekabetin ve bencilliğin yakın olduğunu haber verir. İş veya başka bir olayla ilgili problemlere sahip olabilirsiniz.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 1:57 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: