KILIÇ ALTILISI

  Sandaldaki bir kadın ve bir çocuk dalgalı bir kıyıdan, sakin bir kıyıya doğru yol almakta. Oldukça endişeli görünen yolcular, geri dönüp bakmak istemiyor.

Düşüncelerinizi yeniden gözden geçirin. Eski bakış açınızdan arının. Artık harekete geçmenin zamanı geldi. Gizli kalmış bir takım değerlerinizi görmeniz sizi mutlu edecek ve sizi karşı kıyıya taşıyacaktır. Kendinizle oyun oynayın. Ve kendinize “nasıl?” ve “neler olurdu?” sorularını sorun. Korkmadan yeni keşiflere çıkacaksınız, bu da sizi şaşırtacaktır. İhtiyaç duyduğunuz desteği kendinize en yakın hissettiğiniz kişiden alacaksınız.

Düz  Bilinmeyen yeni bir gelecek. Bir tehlikeden uzaklaşmak. Engelleri geride bırakarak, yeni bir ortama ulaşmak. Ayrılık. Tedirginlik, gelecek korkusu. Taşınmak. Yaşam görüşünde değişiklik, yeni fikirler. İyileşmek.Yaşadığınız korkunç ve hatta küçük düşürücü olaylardan sonra artık yeniden durumunuzu dengeleme zamanı gelmiştir. Bu dengeyi kurmanın tek yolu ise tüm bu yaşananlardan hızla uzaklaşmaktır. Kartınız size daha olumlu gelişmelerin haberini de vermektedir. Tüm zorlukları geride bırakıp ilerleyeceğiniz bir gelişmedir bu. Taşınma gibi fiziksel değişimler de bu dönemde karşınıza çıkar. Güçlüklerle savaşma dönemi geride kalmıştır.

Ters  Kaçarak hiçbir sorunun çözülemeyeceği yönünde bir işaret. Engellerden yılmadan mücadele etme gereği. Aleyhte verilecek bir mahkeme kararı.Yolculuk, bir yerden başka bir yere taşınma gibi olayların yaşanmayacağını bildiren bu kart, zorluklarla mücadelenin devam ettiği bir süreci anlatır. İçinde bulunduğunuz durumun bir süre daha devam edeceği söylenebilir.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 12:44 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: