KILIÇ DÖRTLÜSÜ

  Bir şövalye kilisedeki lahdin üzerine uzanmış, dua ediyor.Biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Kendinizi sıkıntılı ve depresif hissediyorsunuz. Fakat bu geçici bir durum. Bu süre içinde düşünüp doğru kararlar alarak sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu süreyi değerlendirmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Düz  İnzivaya çekilmek. Dinlenmek, gelişmeleri sessizce izlemek. Hayata aldırmamak, sakinlik. Güç toplamak. Sezgilerine ve duygularına kulak vermek. Düşünmek. Gerçekte ne istediğini ve ne yaptığını anlamaya çalışmak. Gerilimli ya da çekişmeli bir ortamdan uzaklaşarak, bir denge oluşturmaya çalışmak.Biraz dinlenmeye ihtiyaciniz var. Kendinizi sikintili ve depresif hissediyorsunuz. Fakat bu geçici bir durum. Bu süre içinde düsünüp dogru kararlar alarak sikintilarinizdan kurtulabilirsiniz. Bu süreyi degerlendirmeniz sizin yarariniza olacaktir.Hayatınızda atılıma geçmeyi düşündüğünüz herhangi bir şey için biraz dinlenmeye ve zamana ihtiyacınız olacaktır. Bir yandan da bunun geçici bir dönem olduğunu unutmamalısınız. Bir geri çekilmeyi ifade eden bu kart, çevreden soyutlanmayı bile beraberinde getirebilir.

Ters  Zorunlu bir izolasyon dönemi. Hapis. Ruhsal bozukluk, depresyon. Tedbirli olma yönünde bir uyarı. İstenmeyen bir yere gitmek, sürgün. Korkaklık, mücadeleyi bırakmak. Sakin bir dönemin kapanması, sosyal hareketlilik. Yeni bir girişim.Gerçekleşmesini istediğiniz bir hayaliniz var ve bunun için özellikle kendinizle başbaşa kaldığınızda dua ediyorsunuz. Fakat siz ne kadar çok istesenizde bu hayaliniz gerçekleşmeyecek. Çünkü olmayacak şeye ümit bağladınız ve bunun gerçekleşmemesi sizi çok üzüyor. Eğer dikkatli olmazsanız sinirleriniz yıpranabilir ve depresyona girebilirsiniz.Bu kart tekrarlanan davranış ya da olayları da anlatır ve bu tekrarlananlar genellikle sıkıntı yaratan unsurlardır. Ama bu bulunduğunuz noktadan çok da ileri gitmenizi gerektirmez. Bu olaylar geçmişinizden gelen bir aşk, iş ya da sağlıkla ilişkili olabilir.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 12:37 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: