KILIÇ KRALI

  Kelebek desenleriyle süslü bir sütunun üzerinde oturan Kral, elindeki kılıcı havaya kaldırıyor. Arka planda ise bulutlar ve selvi ağacı görüntülenmekte. Kılıç Kralı hava grubunun erkek yönünü simgeler.Kuracağınız yeni diyaloglar sayesinde yalnızlığınız bitebilir. Yeni arkadaşlıklar geliştirebilirsiniz. Bu kart size esprili bazen de çelişkileriyle hayatı anlatıyor. Bu kart aynı zamanda size ikiyüzlülük özelliğini de yüklüyor. Bunun yanı sıra zorluklara karşı dayanıksızlığınız da ortaya çıkıyor. Aldığınız kararları partnerinizle paylaşmanız çok güzel. Ancak duygularınızı kendinize saklamaktan da vazgeçmelisiniz.

Düz  Dostluğu ve düşmanlığı güçlü bir karakter. İktidar sahibi. Atik, uyanık bir zihin gücü. Esprili bir bakış açısı. Konuşma yeteneği, cazibe. Akılcı bir dünya görüşü. Gelenek yerine, modernitenin tercihi. Belli hedefler yerine, değişen hedefler için verilen çaba. Tutarsızlık. Geniş bir bakış açısı. Tasarım gücü. İyi bir danışman. Bir hukuk ya da devlet adamı. Askeri zeka. Yakın bir gelecekte yaşanacak adli bir olay.Kılıçların Kralı, tam bir şampiyondur. Yaşadığı tüm zorlukların üstesinden gelir. Kararlarını, tecrübesine dayanarak sağlıklı bir şekilde verir. Dürüsttür, tarafsızdır. Genellikle eğitimci, doktor veya avukat olurlar. Olayları filozofik açıdan ele alır. Sevecen ve şefkatlidir.

Ters  Alaycı, art niyetli, hilekar. Şüpheci, kaotik, gizemli bir kişilik. Sadistlik, kabalık ve kötü düşüncelere sahip olma. Olaylara objektif bakabilme gücü. Entelektüel hırslar, bu hırslar için entrikaların göze alınması. Yıkıcı güç, şiddet.Yaşamınızda şu sıralar hainlik ve gaddarlık yapan kişiler diz boyu.Dost görünen düşmanlara karşı tedbirli olun.İnatçılığınız sonu kötü bitecek olaylara yol açabilir.Ters çevrili Kılıçların Kralı, ön yargılıdır. Kincidir, intikam peşinde koşar. Parlak zekasını kötülükler için kullanır; komplo kurar, entrikalar çevirir. Acımasız, alaycı ve şüphecidir.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 2:34 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: