KILIÇ PRENSİ

  Kılıç Prensi, bir yandan çok zor görünen sorunların bile kolayca çözülebileceğine işaret ederken, öte yandan yakında çıkacak bir tartışmanın habercisidir. Kartta iki eliyle kılıcını kavramış görünen genç, sanki bir tehlikeyi beklemektedir.Sezgileriniz güçlü ve olayları daha net algılayacağınız bir dönemdesiniz. Geleceğiniz için planlar yapmalısınız. Yalnızsınız ama ilişkinizin eksikliğini kısa bir süre sonra unutacaksınız. Aşkı aramanıza gerek yok. O sizi bulacaktır.

Düz  Temkinli, sağduyu sahibi. Diplomaside başarılı, uzlaşma yolları bulabilen, küçük ayrıntılara takılmadan sorunları çözebilen. Gizli servis ya da hükümet elemanı. Haber.Bu kartın odağı uyum, çeviklik ve esnekliktir. Bu nedenle matematik, teknoloji, yabancı dil ve mühendislik gibi konularda kariyer edinme olasılığınız yüksek denebilir. Aynı anda iki işe birden sahip olma özelliğini de taşıyan bu kart, zihinsel meşguliyet ve oyunlardan hoşlandığınızı da ortaya koyar. Bu özellikler başladığınız bir projeden çabuk sıkılma ve yeni arayışlar içine girme sinyallerini de verir.

Ters  Yasalara ya da ahlaki değerlere karşı girişilen bazı eylemlerin ortaya çıkma olasılığı, utanma. Başkalarının mal ve kazançları ile ilgilenen, kıskanç ya da dolandırıcı. Güvenilmez, ahlaki değerleri küçümseyen bir yapı. Hastalığa yakalanma olasılığı.Sadece zeka ürünü şeylere inanma ve her şeyi sorgulayıp zaman zaman iğneleyici, şüpheci ve alaycı bir kimliğe bürünmeyi ifade eden bu kart, üzücü ve beklenmedik olayların da habercisidir.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 2:24 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: