KILIÇ ŞÖVALYESİ

  Fırtınalı bir havada atını dörtnala koşturan Kılıç Şövalyesi, sağ elinde tuttuğu kılcı gökler doğru kaldırmakta.Nüfuzunuzu ihtiyacınız olduğu alanlarda kullanmalısınız. Spora olan yatkınlığınız bu alanda başarılar elde etmenizi sağlayabilir. Tartışmalarda şiddetten uzak durmalısınız. Daha akılcı bir yol seçerek zekanızla problemleri çözebilirsiniz.

Düz  Cesur, güçlü, atak bir genç adam. Zorluklardan yılmayan, zorlukların üstesinden gelebilen, mücadeleci bir karakter. İyilik dolu, dürüst, bilgili, açık bir kişilik. Şanssız bir dönemin, zorlu mücadelelerinin habercisi.Hiç beklemediğiniz olaylara hazır olun. Saldırgan, alaycı ve ukala tavırlar hakim olabilir. İş alanlarınız hukuk, mühendislik, ekonomi ve teknoloji gibi heyecan verici alanlar olabilir.

Ters  Enerjik görünen ancak başarı için yeterli çabayı göstermeyen tahammülsüz bir yapı. Ayrıntıları göz önünde tutmayan, sabırsız. Dik kafalı, karşı gelindiğinde saldırgan ve yalancı bir kişilik. Girişilen işlerin başarısızlıkla sonuçlanma olasılığı, kayıplar.Keskin zekanız sizin iğneliyici, şüpheci, alaycı, suçlayıcı ve eleştirici bir kişi olmanıza neden oluyor. Hiç bir şeye inanmıyorsunuz. Sadece zekanıza inanıyorsunuz ve her şeyi sorguluyorsunuz. Bu tutumunuzla karşınızdaki kişileri rahatsız ediyorsunuz. İlişkileriniz olumsuz yönde ilerliyor. İnsanların sizden uzaklaşmasına neden oluyorsunuz. Bu durumun farkına varmalı ve düzelme yoluna gitmelisiniz.Çok büyük yanlış anlama ve ön yargılı tavırların habercisi olan bu kart, bencillik ve sertliği ön plana çıkarır. Dolayısıyla hatalı kararlar ve devamında gelecek kinci ve kaba tavırlar beklenebilir. Bunlara ek olarak, bu kart bir ani bitiş ya da olumsuz gelişmeyi de ifade eder.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 2:27 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: