KUPA DOKUZLUSU

  Keyfim yerinde.Ay Boğa’da,  sefa sürmek ve eğlenceye düşkünlük anlamında.Yaşam neşesi, kaygısızlık, muhabbet. Zevk ve sefa sürme. Tensel zevklere kapılma. Keyifli bir ekip ve çalışma ruhu. Birlikteliğin, ortaklığın tadını çıkarma.Hayatın tadını sonuna kadar çıkardığınız bir dönem. Dostlarınızla ve sevdiklerinizle berabersiniz. Hayat size hoş yönlerini tekrar gösteriyor. İsteklerinize ve hedeflerinize nasıl yol açıldığına siz bile şaşıracaksınız. Var olan ufak tefek sorunların da üstesinden kolaylıkla geleceksiniz. Dikkat, ölçüyü kaçırdığınız taktirde hoş olmayan durumlarla da karşılaşabilirsiniz.

Düz  Bu kart size şans getirecektir. Birlikteliklerinizin verdiği mutluluğu ve huzuru anlatır. Sevgide artma kendini her yönüyle gösterir. Büyük bir aşkın belirtisi, hatta aileye katılacak bir bebeğin habercisidir. Sezgilerinize güvenin. Doğru yolu, içgüdülerinizin rehberliği sayesinde bulabilirsiniz.Hayatın eğlenceli yüzüyle yeniden buluştuğunuzu müjdeleyen bu kart, size bol para ve sağlık getirmektedir. Yaşamdan keyif almak için tüm şartlar tamamlanmıştır.Dileğin kabul olması, arzulanan şeye ulaşmak, hayallerin gerçek olması, tam başarı, memnun hissetmek, umduğu sonucu almak, durumdan olduğu gibi zevk almak, saaddet, nimet, derin ve taşan bir zevk, mutlu olmak, biraz kendini beğenmişlik, bedensel zevkler yaşamak, lüks yaşamak, sanatı takdir etmek, seks, rahatlamak.Yaşadıklarınızın tadındasınız. Her şey yerli yerinde, hayat en güzel yüzünü size göstermekte. Bu günlerinizi aramamanız için dakikalarınızı kıymetlice yaşamalısınız. Etrafınız kalabalık, sevdiğiniz kişiler hep yanınızda. Olacak olan ufak tefek sorunların üstesinden kolayca gelebileceksiniz. Ölçülü yaşadığınız takdirde her şey yolunda gitmeye devam edecektir.

Ters  İstediğiniz her neyse bu konuda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.Kötü bir durum içinde olmak, müsriflik, bencillik, para kaybı, sadece neyin yanlış olduğuna bakmak, başkalarının yardımıyla alınan bir ödülle hava atmak.

 

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 12:05 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: