KUPA İKİLİSİ

  Sevgi dolu bir karşılaşmanın sembolüdür. Yeni biriyle tanışmaya işaret edeceği gibi, aynı zamanda barışmanın veya sevgi dolu bir alışverişin ifadesi de olabilir. Kartın esas vurguladığı hiç kuşkusuz flört, kendiliğinden oluşan aşk, mutlu bir karşılaşma, romantik bir başlangıçtır.Yaşamın bana sunacaklarının keyfini çıkarmaya ve içimi dolduracak sevgi dolu ilişkilere hazırım.Yükselen Venüs, sevgi dolu karşılaşma anlamında.Sevgi dolu karşılaşma. Birbirine yakınlaşma, ortaklık kurma, işbirliği. Zıtlıkları aşma, barışma. Aşık olma, yeni bir ilişki.

Kupa İkilisi hayatınızın pek çok alanını paylaşabileceğiniz, sizi tamamlayan bir partnerin, eşin ya da ortağın yaşantınıza adım atacağının müjdecisidir. Yaşamakta olduğunuz ilişkilerde daha büyük bir uyum oluşturabileceğinize, ya da problemli bağlantılarınızda artık çözümün bulunacağına ve huzura kavuşacağınıza işaret eder. Bu kart, genellikle zamanla daha sıkı ve doyurucu bir hal alacak önemli ilişkinin ilk adımlarının atıldığının ifadesidir.

Eğer bir erkek arkadaşın yoksa sana müjdeli bir haberimiz var çünkü aşk kapında. Her an zile basabilir ve kalbinde yer olup olmadığını sorabilir. Üstelik çok da yakışıklı ve tatlı biri. Eğer bir ilişkin varsa ve bu ilişkide sorunlar yaşıyorsan da her şey yoluna girecek, birbirinize yeniden aşık olacaksınız. Okulda yakın bir arkadaşınla bir projeye el atacaksınız ve çok başarılı olacaksınız. Kavga ettiğin birileri varsa da bu gergin ortamlar durulacak ve herkesle barış yaptığın bir döneme gireceksin.

Yaşamın bana sunacaklarının keyfini çıkarmaya ve içimi dolduracak sevgi dolu ilişkilere hazırım.Birbirine yakınlaşma, ortaklık kurma, işbirliği. Zıtlıkları aşma, barışma. Aşık olma, yeni bir ilişki.Kupa İkilisi şans getirecek bir ortaklığın ya da mutluluk verecek bir arkadaşlığın müjdecisidir.Sevgi dolu bir alış verişin gerçekleşeceği ortamlara gireceksiniz. Bu karsılaşma sizi barışa aşka, veya flörte, çok sevimli insan topluluğuna ya da bir iş arkadaşı çevresine götürebilir.

Düz Yeni bir aşk. Var olan ilişkide uyumun sağlanması, daha mutlu bir dönemin başlangıcı. Güven ve uyum üzerine kurulu bir ortaklığın başlaması. Hedef ve planlar üzerine uyumun sağlanması.Mantık ve duyguyu dengeleyen bu kart, dostluk, aşk ya da herhangi bir ilişkideki paylaşımın önem ve dengesini ifade eder. Yani maddiyatla dengelenmiş bir aşk ya da dostluk gibi bir dengeden bahsedilir. Ayrıca semboller çift arasındaki çekimi de anlatmaktadır.

Ters Güvensizlik, uyumsuzluk, kıskançlık. İlişkinin sonu, boşanma. İhanete uğrama. Diğerlerinin onaylamadığı planlar. Uyumsuz, kabul görmeyen bir yapı.Karşınızda ki kişiyle kavga ya da ciddi anlamda uyumsuzluklar meydana gelebilir. Yaşadığınız delicesine romantik aşk yavaş yavaş kaybolabilir. Beraberliğiniz ayrılmayla sonuçlanabilir. Aranızdaki dengenin bozulması, duygusallık, bencillik ve sevginin reddine yol açabilir. İlişkiniz dengesini kaybetmiş durumda. Buna neden ise bir taraf daima alırken diğer tarafın verici durumunda olmasıdır.Sizi tartışmaların ve bazı uyumsuzlukların beklediğine işaret eden bu kart, özellikle ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerektiğini öngörür. Örneğin; çok yoğun duygular yaşadığınız aşk ilişkiniz giderek monotonlaşıp yok olmaya yüz tutabilir ve kötü bir şekilde bitebilir. Daha önce dengede olan duygu ve davranışlar, yerini bencilliğe ve empati eksikliğine bırakabilir. Ciddi ayrılıklar yaşanabilir çünkü ilişki dengesini yitirmiştir. Siz ilişkiniz içinde sürekli veren taraf olabilirsiniz ya da bu durum karşınızdaki için de geçerli olabilir.

 

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 10:06 am and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: