KUPA KRALI

  Dalgalı bir denizde tahtında oturan Kral, elinde bir kupa ve kraliyet asasını tutmakta. Arkasında ise sudan dışarı atlayan bir balık ve ufukta ilerleyen bir gemi görülmekte.

Bugünlerde kendinizi oldukça romantik buluyorsunuz. Duygularınızı başkalarıyla kolayca paylaşıyorsunuz. Derin ve duygusal hayallere kendinizi kaptırmış durumdasınız. Doğa üstü güçlerinizin farkına varıp bunları yaşamınıza geçirebilirsiniz. Meslek değişimine ise olumlu baktığınız bir dönemdesiniz.

Düz  Yüksek zihin gücü, zeka. Güçlü sezgiler, yaratıcılık. Cömert bir kişilik. Ticari beceriler. Sorumluluk bilincine sahip, paylaşmayı bilen cömert bir kişilik. Kaderi değiştirme isteği duyan, güçlü tutkular. Sezgisel yetenekleri nedeniyle gizli amaçları olan, bu nedenle insanların kolay güvenemediği biri. Güzel sanatlar ve bilimde yüksek beceriler. Yeniliklere açık bir bakış açısı.Kupaların Kralı, hayatın anlamını bilir, zekidir. Samimi bir kişiliği vardır. Kart üzerinde dalgalar halinde akan su, yaptıklarının ne kadar anlamlı olduğunu ve duygusal yönünü simgeler. Hukuk, tıp ve danışmanlık ilgi alanlarıdır. Ayrıca sanatla ilgilenir, yaratıcıdır. Psikolojiye meraklıdır. Duygusal enerjisi yüksektir, inançlıdır, maneviyata önem verir. Hayal gücü kuvvetlidir. Sorumluluk sahibidir, ilk bakışta sessiz görünür ama zamanla samimiyeti ortaya çıkar.

Ters  Ahlak değeri zayıf, entrikalar peşinde koşan biri. Acımasız, başkalarına zarar vermekten kaçınmayan bir karakter. Sakin görüntüsünün ardında, gizli planlar yapan zayıf bir karakter. Maddi kayıplar. Ruhsal bozukluk.Size önemli kayıplar verdirtebilecek bir haksızlığa uğrayabilirsiniz.Çevrenizde namussuzluk ve iki yüzlülük diz boyu.Düşmanlarınızı iyi bir ders vermek sizin elinizde.Dikkatli olun.Ters çevrili Kupaların Kralı, duygusal açıdan zayıftır, hassastır. Kendi kendine yalan söyler. Alkol ve uyuşturucuya yatkındır. Sözüne pek güvenilmez. Zaaflarına yenik düşer ve başarısızdır.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 2:46 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: