KUPA KRALİÇESİ

 Nezaketin, anlayışın, güçlü sezgilerin simgesi Kupa Kraliçesi, sularla çevrili tahtında ağzı kapalı olan kupaya bakmakta. Kupaya gizlenmiş olan sırrı ancak Kraliçenin sezgileri kavrayabilir.Kendi dünyanıza çekilip kendinizi dış dünyaya kapattınız. Kendinizi keşfe çıktınız. Kendinizi tanımak ve neler istediğinize karar vermek sizi rahatlatacak. Değişimden sizin kadar çevreniz de memnun olacaktır.

Düz Duygulara ve sezgilere dayalı yaşayan bir kadın. Hayal gücü, yaratıcılık. Hassas, duygusal bir yapı. Çevresindekilerin düşüncelerine önem veren, sevilmek isteyen biri. Aura, içten gelen güzellik. İnsanları etkileyen, cazibeli bir kadın. Derinlere bakan gizemli gözler. Sadık bir eş, iyi bir anne. Aşk hayatında mutluluk. Romantizm, romantiklik. Güçlü sezgiler, iyileştirici güçler, falcı. Konformist, rahatına ve lüksüne düşkün bir kişilik.Çok hassas, sezgisi güçlü, karşısındaki fazlasıyla önemseyen bir profil çizen özellikler bu kartın odak noktasıdır. Dolayısıyla duyguların çevrelediği bu özellikler duygusal çalkantılara zemin hazırlamaktadır.

Ters Boş hayallere kapılan, güvenilmez bir yapı. İstikrarsız, erdemsiz bir kadın. Zeki. Sadık olmayan biri.Aşırı hassasiyetiniz çevredekiler için dayanılmaz bir hal alabilir. Bu duygusal zayıflık hayatı da yaşanması zor ve kırgınlıklarla dolu hale getirmektedir. Hayali olaylar, kendi içine dönük kurgular ve sağlıklı olmayan alışkanlıklara sarılma gibi durumlar sıkça görülür. Geçmişteki kötü deneyimleri unutabilecek kadar güçlü görünülmez. Dolayısıyla yaşadığınız her neyse kalbinizden önce mantığınızı dinlemeli ve duygusal çalkantılardan kurtulmalısınız.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 2:44 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: