KUPA ONLUSU

Neşeyle dans eden çocuklar ve hayatı selamlayan bir çift. Yağmurun ardından oluşan bir gökkuşağı gibi gökyüzüne dizilen kupalar huzuru ve verimliliği simgelemekte.İçinizde bir kıpırtı var. Bu sizi olumlu gelişmelerle karşılaştırabilir. Yanılmıyorsunuz. Yine de bütün planlarınızın eksiksiz gerçekleşeceğini düşünmeyin. Üzerinizde olan baskı ve üstünlükleri unutmamalısınız. İçinizdeki sağduyuya güvenin. Sizi yanlış yöne itmeyecektir. Hırsınız planlarınıza çomak sokabilir. Dirayetli ve planlı olmaktan şaşmayın. Mesleğinizdeki ekip çalışmalarınızda başarıya doğru ilerlemeye başlayacaksınız. Olmadık hayallerden uzak durmalısınız.

Hayatınızın aslında hiç farketmediğiniz ölçüde maddi ve manevi zenginliklerle donatılmış olduğunu görebileceğiniz, farklı deneyimler yaşamaya hazır olmalısınız. Ailenizin yaşantınızda daha önemli olacağı bir devreye giriyorsunuz. Ailevi bağlantıların kişisel gelişim için büyük bir kaynak olduğunu, bu zenginliğin paylaşıldıkça arttığını göreceksiniz. Mutluluğun materyalize olmuş, somut haliyle karşı kaşıya kalabilirsiniz.Yaşamınızdaki olumlu gelişmeler sizi mutlu edecek. Ama bütün planlarınızın gerçekleşmesini beklemeyin. Mesleki kariyerinizde yükseleceğiniz bir dönemdesiniz. Hislerinize ve sağduyunuza kulak verin.

Hayat mutlu olmam için gerken her şeyi bana veriyor.Jüpiter/Ay,  güvenliğin ve mutluluk veren yakınlığın ifadesi olarak.Ahenk ve uyum. Mutluluk veren bir sevgi. Emin ellerde olma. Doğru ve güvenilir insanlarla birarada olma. Aile kurma. Ortak bir gelecek için sağlam temel. İyi bir ekip kurma. Hedefe varma.

Yaşamınızdaki olumlu gelişmeler sizi mutlu edecek. Ama bütün planlarınızın gerçekleşmesini beklemeyin. Mesleki kariyerinizde yükseleceğiniz bir dönemdesiniz. Hislerinize ve sağduyunuza kulak verin.

Düz  Kaderde mutlu bir dönem. Büyük ve mutlu bir aşk. Duygusal tatmin, aradığını bulmak ve huzura ulaşmak. Şans, kazanç getirecek fırsatlar. Uzun soluklu bir başarı. Yaşamdan keyif almak, dostlar arasında olmak. Sorunların geride kalması. Bir akraba tarafından desteklenmek, aile hayatında mutlu gelişmeler. Barış.Aile, uyum ve gerçek sevginin yoğunluğu söz konusudur. İçinde bulunduğunuz durum olumluluğunu korumaya devam edecektir. İlişkilerde sürekliliği sağlamak adına evlilik ya da ortaklıklar gibi durumlar ortaya çıkabilir.

Ters  Yalnızlık, mutlu günlerin sona ermesi. Bilinçli yapılan kötülük, başkalarına zarar verici davranışlar. Bundan tat alma. İsraf. Dost kişileri aldatmak, dostluğun kaybı. Ortaklara karşı kötü niyet, hırsızlık.Dostlarınızla ve ailenizle anlaşmazlıklara düşebilirsiniz.Bu evrede yaşayacağınız bazı dost kayıplarına karşı hazırlıklı olun.Sürekliliği olmayan ilişkiler, elindeki bir şeyi bitiremem hali, mutsuzluk ve tartışmalar görülür. Varsa bir ilişki biter veya devam edilen bir iş sonlanabilir.

Yaşadığınız ilişkiden ne kadar isteseniz de kurtulamıyorsunuz. Memnun değilsiniz, sürekli tartışma ve kavga dolu bir beraberlik yaşıyorsunuz. Hatta bir itaatsizlik bile söz konusu olabilir. Bu durum sizi oldukça rahatsız ediyor. Maalesef mutlu günler geride kalmış. Yapacağınız en akıllıca iş bu ilişkiyi bir an önce bitirmektir.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 12:15 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: