KUPA ŞÖVALYESİ

  Kupa Şövalyesi zırhlarını kuşanmış olduğu halde, bir barış ortamında. Elinde tuttuğu kupa ile bir nehre gitmekte. Kupa Şövalyesi, sevgi dolu, barışçıl bir ortamın, keyifli olmanın ve gülümsemenin erdemini ifade eder.

Dingin, mutluluk dolu ve sakin bir yaşam tarzınız var. Fakat hassasiyetiniz ve kolay alınganlığınız sizi hayal kırıklığına uğratıyor. İnandıklarınızın peşinden gitmekten vazgeçmemelisiniz.

Düz  Şair ruhlu, zarif bir genç adam. Tembel, başladığı işlerden kolay sıkılan, motivasyonunu kaybeden bir karakter. Erdemli, ancak insanlardan kolayca etkilenen, hassas bir fikir yapısı. Yeni fikirlere açıklık. Romantik bir kişilik. Başkalarına karşı ilgili, arkadaş canlısı. Sanata, estetik değerlere düşkünlük. Şehvet peşinde koşan genç bir erkek. Bir teklifle ya da fırsatla karşılaşma.Heyecan ve önseziyi içinde barındıran bir kişiliği ifade eden bu kart, hassasiyeti ve sanat eğilimini de ifade eder. Aklınızdan geçen olay romantizm ve duygusallık kuşağındadır denebilir.

Ters  Tembel, güvenilemez bir kişilik. Sıradan görünen ancak entrika yapabilen, sözünü tutmayan bir karakter. Ortaya çıkan fırsatlara yanıt vermeden önce, risklerin iyi hesaplanması gerektiğine dair bir uyarı.Sevgi, sanat ve hassasiyet geride kalmıştır. Duygusal gerçeklerden veya sırtlanmak istemediğiniz sorumluluklardan kaçışı ifade eden bu kart, sizi yapabileceğiniz aldatmalar ve yalandan ötürü uyarmaktadır. Sevgi, sanat ve hassasiyet geride kalmıştır. Duygusal gerçeklerden veya sırtlanmak istemediğiniz sorumluluklardan kaçışı ifade eden bu kart, sizi yapabileceğiniz aldatmalar ve yalandan ötürü uyarmaktadır.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 2:41 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: