KUPA ÜÇLÜSÜ

 Sevinci, iç ferahlığını ve şükran duygularını sembolize eder. Değerli ve güzel bir şeye kavuştuğumuzu ya da yakınında olduğumuzu gösterir. Mutluluğu temsil eder. Bugün kutlayacak çok şeyim var.Venüs, sevincin ve minnettarlığın ifadesi olarak.Hoşnutluk, sevinç, kutlama. Bir çabanın hasadını alma. Şükran duygusu. Sevgi dolu ve uyumlu bir birliktelik, düğün.Sevinci, iç ferahlığını ve şükran duygularını sembolize eder. Değerli ve güzel bir şeye kavuştuğumuzu ya da yakınında olduğumuzu gösterir. Mutluluğu temsil eder.

Düz Nişan, düğün ya da bir doğum. Coşkulu bir kutlama. Hastaların iyileşmesi, sağlık. Mutluluk. Bir gruba dahil olmak, hedeflerini paylaşmak. Konukseverlik göstermek ya da görmek. Arkadaşlarla eğlenmek.Gelişen ve hızla ilerleyen bir ilişkinin habercisi olan bu kart, mutlu sonuçlar doğuracak ya da uzun vadeli ve ciddi bir ilişkinin temellerinin atılacağı bir dönemi ifade eder. Hayatınızda olan biriyle gelişen bir ilişki beklentisi ile hayatınızda biri yoksa doğru adayın çıkacağını söylemek mümkündür. Hatta evlilik, nişan ya da söz gibi planların yapılacağı bir süreç başlamaktadır. Diğer yandan başarı ile sonuçlanmış bir mezuniyet, kariyerde yükseliş, doğum, önemli bir gününü yıldönümü ya da bir iş sahibi olma gibi gelişmeler de bu kartın verdiği haberler içindedir. Dolayısıyla sahip olduğunuz yeteneklerin en olumlu yanlarıyla tanışmanızdan söz edilebilir.Hayat dolu hissetmek, enerjik olmak, kutlama yapmak, dünyanın zirvesindeymiş gibi hissetmek, arkadaşlarla eğlenmek, paylaşmak, sevdikleriyle biraraya gelmek, başkalarına ve dışardan gelen yardıma güvenmek, bir grup içide yer almak, takım ruhunu yakalamak, başkalarıyla çalışmak, birbirine yardım etmek, mutluluk, komşuluk yapmak, ortak bir hedef keşfetmek.

Ters Umulan başarının gerçekleşmemesi, hırsların benliği sarması, mutsuzluk. Kişinin kendinden memnun olmaması. Sorun yaratan, kendinden memnun olmayan bir yapı. Sevgiden yoksun bedensel haz. Lükse, eğlenceye düşkünlük.Mutluluğa ulaşmayan bir sona hazır olmalısınız. İyi gittiğini düşündüğünüz ilişkiniz bile karşınızdakinin tavırları yüzünden kesintiye uğrayacaktır. Sizi bekleyen diğer aksaklıklar ise alkol, uyuşturucu, seks, beslenme vb. gibi alışkanlıklara fazlaca ağırlık vererek sağlık sorunları yaşamanız olabilir. Romantizmin bozulmaya yüz tuttuğu bu dönemde, kart sizi evlilik gibi konuları konuşmadan önce düşünmeye ve dikkatli olmaya davet eder. Bu süreçte doğal yeteneklerinizin de farkında olmanız gerekecektir.Kendini kaybetmek, bencillik, bedensel zevklere düşkünlük, mutluluk kaybı, aşksız cinsel ilişkiler, sigara veya çok yeme sonucu oluşan hastalık, kıtlık, dizginlenemeyen şehvet, önüne gelenle birlikte olmak.

Duygusal yaşamınızı noktalıyorsunuz. Kendinizi mutsuz ve yalnız hissediyorsunuz. İlişkinizin yürümesi ise imkânsız. İlişkinizin bozulmasına üçüncü bir kişi neden. Aldatılmayı kaldıramıyorsunuz. Size yapılan saygısızlığın farkında olmanız pozitif düşünebildiğinize işarettir. Ancak sizden hoşlanan birinin varlığı da yeni bir ilişkinin temellerini atabilir.

Çok yakında mutlu bir haber alacaksın çünkü Kupa üçlüsü, kutlama zamanının geldiğini gösterir. Hatta ailenden birinin yaşayacağı bu mutlu olay, seni çok etkileyecek. Enerjin tavan yaptığı gibi, pozitif bir bakış açısına sahip olacaksın. Belki yeni bir sevgili yapacak ya da çok iyi bir dost kazanacaksın. Yakında alacağın bu mutlu haber sayesinde istediğin her şeye sahip olacaksın. Eğer son zamanlarda gripten ya da başka bir rahatsızlıktan muzdaripsen, bunu atlatacaksın.

Uzun zamandır beklediğiniz sona az kaldı. Bu son tahmin ettiğiniz gibi mutlu olacak. Özlemleriniz sona erecek. Bayram sevinci gibi yaşayacağınız günler sizi bekliyor. Özel ve güzel günleriniz sevdiklerinizle olacak. Bu olumlu gelişmeler sayesinde bütün hayatınız pozitif değerler kazanacak. Gerçekleştirmeniz gereken şeyleri gerçekleştirmek çok zamanınızı almayacak. Değerlerinizden şaşmayın.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 10:18 am and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: