KUPA YEDİLİSİ

 Kendi gölgemi görüp kabul ettikçe gücü azalıyor.Neptün, aldanmanın, yanılsamanın ve dünyadan geri çekilmenin ifadesi olarak.Aldanma, yanılsama, yanlış ümitler, hüsnükuruntu. Pempe gözlük takma. Rüyaları kavrama. Yeni bir vizyon arama. Aşık olma sarhoşluğu, gerçek olamayacak kadar güzel, rüya gibi bir ilişki.

Siyah elbiseli adam kupalardan fırlayan düşsel görüntülere bakıyor. Bu kart bizi hayal dünyasında olduğumuza ilişkin uyarır. Fantezilerin, gerçeklerin üstünü örterek bizi aldatacağını söyler. Gerçekleri görmek, olayları doğru analiz etmemize işaret eder.Hayalperestliğinizi bir kenara bırakmalısınız. Çünkü ayaklarınız yere basmıyor. Artık gerçek yaşama dönme zamanı geldi. İsteklerinizi gerçek bir zemin üzerine oturtun. Sorumluluklarınızı unutmamalısınız.

Düz  Olayları dikkatle incelemek, hedeflerin iyi belirlenmesi yönünde bir uyarı. Hayal dünyasında yaşayarak, fırsatların değerlendirilmemesi. Karasızlığın başarıyı geciktireceği. Hayali başarılar, düş kırıklıkları. Kötü alışkanlıklar, eğlenceye kapılmak. Olanakların tükenmeyeceğini sanarak, savurganlık yapmak. Kendine özgüven göstermemek, tehlikeli bağımlılıklar.Sizi tetikleyen ve motive eden şeylerin etkisinden uzak hatta onların ne olduğunu bile bilmediğiniz bir dönemdesiniz. Gerçekte var olmayan sadece hayal ürünü olan şeyleri de ifade eden bu kart, bu hayaller için fazla zaman harcadığınızı da bildirmektedir. Tüm bunlara sizi dış dünyadan koparan aşırı alkol tüketimi ya da bilgisayar ve televizyon gibi unsurlar neden olabilir.Henüz sonuç vermeyen büyük atılım ve projeleriniz var.Hayalperest birisiniz ve ayaklarınız hiç yere basmıyor. Gerçeklerle bağdaşan hayaller sizi daha başarılı kılacaktır.Sefahat, doygunluk, bıkkınlık, huzursuzluk, aşırı faaliyet.

Ters  Sevgilinin ya da eşin ihaneti. Aldanma ya da aldatma, yalan söyleme, yerine getirilmeyen sözler. Umutların gerçekleşmekten uzak oluşu. Kararlılık göstermek. Doğru olanın seçileceği.Kararsızlığın karşıtı olan bu kart, yeni belirlediğiniz hedef ve risklerden birini kesin olarak seçip onun peşinden gideceğinizi haber verir.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 11:08 am and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: