TILSIM KRALİÇESİ

  Verimliliğin, bereketin sembolü Kraliçe, elinde tuttuğu tılsıma tefekkürle bakmakta. Tüm zenginliğini Kraliçenin ayakları altına sermiş olan Toprak, olgun meyveler ve yemyeşil tarlalarla gücünü gösteriyor.

Güzel ve verimli bir gelecek sizi bekliyor. Yaşadığınız sıkıntıları geride bırakacaksınız. Bütün bu gelişmelerin yani sıra yakınlarınızdan bir darbe alabilirsiniz. Mutlu ve başarılı olmanızı istemeyen bir yakınınız başarılarınıza engel olabilir.

Düz  Mantıklı, akıllı bir kişilik. Pratik, sorunları çözebilen, çalışkan bir yapı. İyi niyetli, sorumluluk sahibi bir yönetici. Değişken bir ruh hali, melankoli. Zenginlik, bolluk. Güvenli bir hayat. Paylaşmaktan gocunmayan, görkemli davranışları seven asil bir ruh. Güçlü duyguları olan, istikrarlı biri. Güzelliklere düşkünlük. Neşe veren bir hayat.Koruyuculuk, tecrübe ve ihtiyatlılığı ifade eden bu kart, kişinin kendi yarattığı sağlamlığa daha fazla güvendiğini söyler. Finansal özgürlük söz konusu olduğunda, oldukça sabırlı ve metin olmayı anlatır. Meslek hayatında başarı, lükse olan ilgi, güzel bir ortam, sevdiği kişi ya da şeye karşı sahiplik duygusu yine kartın olmazsa olmaz unsurlarıdır.

Ters  Hırsların kölesi olan güvenilmez bir yapı. Gösteriş, aşırı lüks, israf. Olayları doğru analiz edemeyen, vizyonsuz bir karakter. Eleştirilmeye tahammül gösteremeyen biri. Açgözlü, doymak bilmeyen buna karşılık tembel bir yapı. Tek başına iş yapamayan, beceriksiz biri.Eliniz attığınız her işin ters gitmesi sizi biraz gerginleştirdi.İlişkiniz eski heyecanını yitirdi ve hayat sizin için şu sıralar çok monoton.Fakat bu durumunun geçici olduğunu unutmayın ve sabredin.Kendinizden emin değilsiniz. Kendi adınıza başkalarının verdiği kararlara güveniyorsunuz. Bu nedenle de kendi sorunlarınızdan başkalarını sorumlu tutuyorsunuz. Kendi hayatınızla ve işinizle ilgili sorumlulukları üzerinize almayı reddediyorsunuz.Tercih ettiğiniz ise hayatınızı, başkaları için ve başkaları aracılığıyla düşüncelerinizi ve hareketlerinizi yönlendirmelerine izin vererek sürdürmektir. Kendinize olan güveninizi kaybetmiş olabilirsiniz. Hayatın getirdikleri için bocalıyorsunuz.Güvenilmezlik ve kendinden emin olmama durumu ön plana çıkar. Özgürlük açısından yaşanılan fakirlik parasal konularda da kendini gösterir. Kendi sorunlarından başkalarını sorumlu tutma eğimlimi de yine bu kartın anlamlarındandır. Üzgün ve zayıf iradeli görüntü, bu döneme ve kişiye hakim unsurlardır.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 2:55 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: