TILSIM PRENSİ

  Kartta elinde tuttuğu tılsıma hayranlıkla bakan bir genç adam görülmektedir. Genç adam, tılsımı kırmaktan korkar gibi tedirgin bakmaktadır.Kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Sevgi ve ilgi bekliyorsunuz. Girdiğiniz tüm gruplarda dikkat çekmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü yaptığınız hareket ve davranışlar sizi itici kılabilir.

Düz  Sorumluluk sahibi, titiz bir karakter. Akıllı, dürüst, iyi bir yönetici. Tutumlu, paranın değerini bilen. İleri görüşlü, yenilikçi. Titiz bir bilim adamı ya da yönetici. Maddi değerlere ilişkin bir haber.Sabır ve diğerlerinin görüşlerine saygı, bu kartın ifade ettiği özelliklerdir. Her şeyden ders alınabileceğini söyleyen bu kart, öğretici yapıdaki mesajlarla doludur. Açık fikirlilik tüm bu öğretileri doğru bir şekilde almayı sağlayacaktır.

Ters  Kendini fazlasıyla önemseyen, başkalarını küçümseyen, çevresindekilerin üzerinde entrikalarla tahakküm kurmaya çalışan. Hastalık derecesinde titiz bir karakter. Lüks düşkünü, müsrif. Maddi değerlerin kaybı olasılığı.İsyankarlığınız nedeniyle kendinizi insanlardan soyutluyorsunuz. Bu durum zaman zaman kendinize acımanıza neden oluyor.Kişisel deneyimlerinizden ve yaptığınız hatalardan ders almalısınız. Uzlaşmayı reddettiğiniz için, dünyayı kendinize karşı hissediyorsunuz. Bu tutumunuzu sürdürürseniz sizin için bir yenilgi söz konusu.Kendine acıma, isyankarlık ve dikkatsizlik gibi unsurların yoğun olarak görüldüğü bu dönem sizi negatif tutumlarınızdan ötürü bilgisizliğe ve öğreti yoksunluğuna götürebilir. Bunun dışında otorite veya aileye karşı direnişi de ifade eden bu kart, öğretilerden kaçma eğiliminizi vurgular.

Advertisements
This entry was published on October 10, 2012 at 2:50 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: